Trwa ładowanie...
ds8s5wd

Wypadek na A4 pod Wrocławiem. Korek między węzłem Pietrzykowice i Kąty Wrocławskie

Do dwóch zdarzeń doszło na autostradzie A4. Najpierw miała miejsce kolizja z udziałem trzech aut. Potem między węzłem Pietrzykowice a Kątami Wrocławskimi w kierunku Zgorzelca zderzyły się cztery auta. Korek miał nawet 8 km, ale z godziny na godzinę się zmniejsza.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wrocław. Wypadek na autostradzie A4 między węzłem Pietrzykowice i Kąty Wrocławskie w stronę Zgorzelca (zdjęcie ilustracyjne)
Wrocław. Wypadek na autostradzie A4 między węzłem Pietrzykowice i Kąty Wrocławskie w stronę Zgorzelca (zdjęcie ilustracyjne) (East News, Fot: PIOTR KRZYZANOWSKI)
ds8s5wd

Na autostradzie A4 pod Wrocławiem doszło do zderzenia czterech samochodów. Wypadek miał miejsce około godz. 12 między węzłem Pietrzykowice i Kąty Wrocławskie w kierunku Zgorzelca. Jedno auto wbiło się w bariery - podaje gazetawroclawska.pl.

Wrocław. Wypadek na autostradzie A4 między węzłem Pietrzykowice i Kęty Wrocławskie w stronę Zgorzelca

Ranna została jedna osoba. Przez kilkanaście minut ruch w tym miejscu był zablokowany, a potem możliwy tylko jednym pasem. Do wypadku mogło dojść z powodu zagapienia się kierowcy lub spowolnienia ruchu w tym miejscu. Wcześniej doszło bowiem do kolizji trzech pojazdów.

ds8s5wd

Przeczytaj: Zablokowana autostrada A4. Problem z nawierzchnią

Niedaleko Kątów w stronę Wrocławia korek miał nawet 8 km - informuje radiowroclaw.pl. Po godz. 14 GDDKiA poinformowała o udrożnieniu trasy. Ruch wciąż był jednak spowolniony, ale zator był mniejszy i między węzłem Pietrzykowice a Kątami Wrocławskimi wynosił około 1,5 km.

Korek między Węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowcie miał 1,5 km Google Maps
Korek między Węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowcie miał 1,5 km (Google Maps)

Przeczytaj również: Człowiek leżał na autostradzie. Nadjechało auto. Makabra na A4

ds8s5wd

Ryszard Czarnecki przerywa milczenie ws. kilometrówek. "Ze spokojem czekam na wyjaśnienie sprawy"

Źródło: gazetawroclawska.pl/radiowroclaw.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ds8s5wd

Podziel się opinią

Share
ds8s5wd
ds8s5wd
Więcej tematów