Trwa ładowanie...
d3u6h8f

Wypadek na A2. Ciężarówka zderzyła się z samochodem osobowym

Do wypadku doszło pomiędzy węzłem Łódź Północ a węzłem Stryków. Jedna osoba została ranna. Zdaniem drogowców utrudnienia w ruchu mogą potrwać, co najmniej do godz. 16.30.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
To już drugi wypadek na A2 w tym dniu.
To już drugi wypadek na A2 w tym dniu. (flickr.com, Fot: Piotr Drabik)
d3u6h8f

Po wypadku zablokowana jest łącznica zjazdowa z Gdańska w kierunku na Poznań na węźle Łódź Północ.

W związku wypadkiem drogowcy apelują, aby jadący z północy w kierunku Poznania kierowali się na węźle Kutno Wschód na drogę krajową 92, natomiast jadący z południa Polski na węźle Łódź Południe powinni zjechać na drogę ekspresową S8. Z kolei kierowcy poruszający się od strony Warszawy proszeni są o zjechanie na węźle Łódź Północ na autostradę A1 i dojechanie do drogi ekspresowej S8 w kierunku na Sieradz.

Utrudnienie mogą potrwać do wieczora

To kolejny wypadek, który zdarzył się w środę na autostradzie A2. Pomiędzy węzłami Łowicz i Skierniewice kierujący ciężarowym mercedesem z naczepą uderzył w jadącego przed nim busa mercedes sprinter. Następnie bus uderzył w tył znajdującego się przed nim ciężarowego dafa z naczepą. W wyniku wypadku ranne zostały trzy osoby.

d3u6h8f

Obecnie ruch w kierunku Warszawy odbywa się jednym pasem.

W związku z wypadkiem policja zablokowała możliwość wjazdu na autostradę A2 w kierunku Warszawy na węźle w Strykowie oraz węźle Łowicz. Według drogowców utrudnienia w ruchu mogą potrwać do późnych godzin popołudniowych.

d3u6h8f

Podziel się opinią

Share

d3u6h8f

d3u6h8f
Więcej tematów