Trwa ładowanie...
d30gtuj
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Wypadek autokaru na autostradzie w Niemczech; cztery osoby nie żyją

Co najmniej cztery osoby zginęły, a ponad 40 zostało rannych w wypadku autokaru, który wydarzył się na autostradzie nr 4 w landzie Hesja w środkowych Niemczech - poinformowała policja. Autokarem podróżowały starsze osoby ze wschodu kraju.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wypadek autokaru na autostradzie w Niemczech; cztery osoby nie żyją
(PAP/EPA, Fot: Osthessen-News/Hans-Hubertus Braune)
d30gtuj

Ze wstępnych ustaleń wynika, że autokar dachował, a następnie stanął z powrotem na kołach. Policja sprawdza, czy ktoś znajduje się jeszcze pod pojazdem.

Wypadek został najprawdopodobniej spowodowany przez kierowcę samochodu osobowego, który na odcinku autostrady między miejscowościami Kirchheim i Bad Hersfeld wpadł w poślizg i zderzył się z autokarem. Kierowca autokaru stracił panowanie nad pojazdem, a ten staranował balustradę ochronną i spadł 50 metrów po nasypie.

Ruch na autostradzie został całkowicie zablokowany. Na miejsce wypadku wezwano kilka wozów strażackich i pięć śmigłowców ratunkowych.

d30gtuj

Podziel się opinią

Share

d30gtuj

d30gtuj
Więcej tematów