Trwa ładowanie...

Wymierzyła sprawiedliwość wobec mężczyzn, którzy zgwałcili jej dziecko. Jest decyzja prokuratury

Kobieta, po tym gdy dowiedziała się, że ktoś gwałci jej 27-letnią córkę, chwyciła za nóż kuchenny i pobiegła uratować swoje dziecko. Kobieta dźgała mężczyzn tak długo, aż osunęli się nieprzytomni na ziemię. Pod wpływem masowych protestów w jej obronie, prokuratura postanowiła wycofać postawione zarzuty.
Share
Matka wymierzyła sprawiedliwość wobec mężczyzn, którzy gwałcili jej córkę
Matka wymierzyła sprawiedliwość wobec mężczyzn, którzy gwałcili jej córkę Źródło: Shutterstock.com
d2251yq

Nastoletni kuzyn ofiary powiedział 56-latce o tym, że trzech mężczyzn gwałci jej córkę. Kobieta bez wahania o swoje bezpieczeństwo czy ewentualne konsekwencje przebiegła z nożem w dłoni trzy kilometry i dopadła przestępców. Jeden z nim zmarł w wyniku licznych obrażeń. Media w Republice Południowej Afryki nazywają kobietę "Lion Mama", czyli "Matka Lwica".

Do zdarzenia doszło na początku września w wiosce Qumbu w Prowincji Przylądkowa Wschodnia w RPA. Sprawa wywołała ogromne poruszenie wśród opinii publicznej w całym kraju. Wiele osób wyszło na ulice, aby pokazać swoje poparcie dla działań kobiety i domagać się jej uniewinnienia. W końcu krajowa prokuratura postanowiła wycofać wszystkie zarzuty wobec "Matki Lwicy". I to bez podania przyczyn decyzji.

d2251yq

Podziel się opinią

Share
d2251yq
d2251yq
Więcej tematów