Trwa ładowanie...
d1ruwzk

Wymierzyła sprawiedliwość wobec mężczyzn, którzy zgwałcili jej dziecko. Jest decyzja prokuratury

Kobieta, po tym gdy dowiedziała się, że ktoś gwałci jej 27-letnią córkę, chwyciła za nóż kuchenny i pobiegła uratować swoje dziecko. Kobieta dźgała mężczyzn tak długo, aż osunęli się nieprzytomni na ziemię. Pod wpływem masowych protestów w jej obronie, prokuratura postanowiła wycofać postawione zarzuty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matka wymierzyła sprawiedliwość wobec mężczyzn, którzy gwałcili jej córkę
Matka wymierzyła sprawiedliwość wobec mężczyzn, którzy gwałcili jej córkę (Shutterstock.com)
d1ruwzk

Nastoletni kuzyn ofiary powiedział 56-latce o tym, że trzech mężczyzn gwałci jej córkę. Kobieta bez wahania o swoje bezpieczeństwo czy ewentualne konsekwencje przebiegła z nożem w dłoni trzy kilometry i dopadła przestępców. Jeden z nim zmarł w wyniku licznych obrażeń. Media w Republice Południowej Afryki nazywają kobietę "Lion Mama", czyli "Matka Lwica".

Do zdarzenia doszło na początku września w wiosce Qumbu w Prowincji Przylądkowa Wschodnia w RPA. Sprawa wywołała ogromne poruszenie wśród opinii publicznej w całym kraju. Wiele osób wyszło na ulice, aby pokazać swoje poparcie dla działań kobiety i domagać się jej uniewinnienia. W końcu krajowa prokuratura postanowiła wycofać wszystkie zarzuty wobec "Matki Lwicy". I to bez podania przyczyn decyzji.

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


d1ruwzk

d1ruwzk
d1ruwzk
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów