Trwa ładowanie...
d2q1rxa
słońce

Wymarzona pogoda na jesień. Ciepłe dni jeszcze się nie kończą

Środa zapowiada się bardzo pogodnie i słonecznie. Temperatura maksymalna wyniesie od 17 stopni Celsjusza na Podlasiu do 23 na Dolnym Śląsku. Podobnie wygląda prognoza pogody na czwartek, ale już w piątek należy spodziewać się zachmurzenia i opadów deszczu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Trwa pogodny i słoneczny październik
Trwa pogodny i słoneczny październik (Wikimedia Commons CC BY-SA)
d2q1rxa

W środę, w ciągu dnia na niebie pojawi się małe zachmurzenie, jednak wysokie jak na październik temperatury sprawią, że i tak pogoda korzystnie wpłynie na nasze samopoczucie. W nocy ze środy na czwartek pojawią się w całym kraju liczne mgły, lokalnie ograniczające widzialność do 100 m. Temperatura minimalna od 5°C do 10°C, w rejonach podgórskich od 3°C do 7°C, na wybrzeżu od 10°C do 12°C.

W czwartek termometry wskażą maksymalnie do 15 stopni na Suwalszczyźnie, do 20 stopni na Dolnym Śląsku. Wiatr będzie słaby, ze zmiennych kierunków.

Pogoda popsuje się wraz z początkiem weekendu. W piątek można spodziewać się opadów deszczu na Pomorzu, a w sobotę w całej północnej części kraju. Temperatura maksymalna wyniesie od 14 st. C na Suwalszczyźnie do 20 st. C na Dolnym Śląsku.

d2q1rxa

Podziel się opinią

Share
d2q1rxa
d2q1rxa
Więcej tematów