Trwa ładowanie...

Wykorzystuje tragedię Iwony Wieczorek. Podłe nagranie w sieci. "Koszmarna gra"

W sieci pojawiają się kolejne bulwersujące filmy, nawiązujące do zaginięcia Iwony Wieczorek. Ich autor wydaje się wręcz bezkarny. Już w marcu 2020 roku o działalności mężczyzny informowano gdańską policję.

Iwona WieczorekIwona WieczorekŹródło: Facebook
d2xc21e
d2xc21e

Pierwsze filmy pojawiły się w 2019 roku. Jak czytamy w "Fakcie", pojawiały się na nich sugestie, że ktoś próbował ukryć w lesie zwłoki kobiety. Na nagraniach widać było też osobę uwięzioną w miejscu wyglądającym na zalany wodą kanał.

Kolejne filmy były jeszcze bardziej makabryczne.

O tej bulwersującej sprawie informował policję nieżyjący już dziennikarz śledczy Janusz Szostak. — Przekazywałem te nagrania do KWP w Gdańsku, ale nie doczekałem się żadnej reakcji. Wysłałem te filmiki również do Archiwum X. Ktoś powinien z tym człowiekiem porozmawiać - mówił w styczniu 2021 r. w rozmowie z "Faktem".

Szostak wskazywał wówczas, że w jego opinii mężczyzna nie ma żadnych informacji na temat zaginięcia Iwony Wieczorek, a jego działania nazwał "koszmarną grą".

d2xc21e

Jednak autor filmów nadal prowokuje, publikując kolejne skandaliczne nagrania. Widać na nich wiszący z drzewa sznur, słychać dźwięk piły mechanicznej i krzyk.

Zaginięcie Iwony Wieczorek

Iwona Wieczorek ostatni raz była widziana w nocy z 16 na 17 lipca 2010 roku. Mimo szeroko zakrojonych poszukiwań, które co jakiś czas są wznawiane, nie udało się wyjaśnić tajemnicy jej zaginięcia.

Mimo to nastolatki nie uznano za zmarłą. Sprawa trafiła do Archiwum X.

Granica 100 tys. zgonów przekroczona. Jakie plany ma rząd?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2xc21e
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2xc21e
Więcej tematów

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje siętutaj