Trwa ładowanie...

Wybuch w Poznaniu: w gruzach znaleziono noże

Trwają przeszukiwania gruzowiska po wybuchu kamienicy w Poznaniu. Według najnowszych informacji policjantom udało się odnaleźć m.in. noże. Jeden z nich mógł być narzędziem zbrodni.

Share
Wybuch w Poznaniu: w gruzach znaleziono noże
Źródło: Agencja Gazeta, Fot: Łukasz Cynalewski
d3tj3t6

Zgodnie z zaleceniem prokuratora, hałdy gruzu zostały zabezpieczone i przewiezione na plac w poznańskich Ratajach. Funkcjonariusze bardzo dokładnie przeszukują rumowisko w poszukiwaniu narzędzia zbrodni.

- Policjanci zabezpieczają przedmioty należące do lokatorów. Będą mogli je odzyskać. Ale szukamy także przedmiotów, które mogą być dowodami w prowadzonym śledztwie - mówi Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji w rozmowie z Gazetą Wyborczą. Dziennikarzom udało się dowiedzieć, że policjanci odnaleźli kilka noży, ale dopiero szczegółowe analizy w laboratorium kryminalistycznym wykażą, czy którymś z nich dokonano brutalnego zabójstwa Beaty J.

Przypomnijmy, że kamienica w Poznaniu wybuchła w ubiegłą niedzielę. Początkowo podejrzewano wybuch gazu, ale z czasem na jaw zaczęły wychodzić kolejne wątki m.in. morderstwa na tle seksualnym. W wyniku eksplozji zginęło 5 osób, a ponad 20 zostało rannych.

d3tj3t6

Podziel się opinią

Share
d3tj3t6
d3tj3t6
Więcej tematów