Trwa ładowanie...
ycipk-2ppxxv
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
rosja

Wybuch gazu w mieście Iwanowo. Co najmniej 5 ofiar

• Do pięciu wzrosła liczba ofiar śmiertelnych wybuchu gazu, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę w domu mieszkalnym w mieście Iwanowo
• Miejscowość znajduje się 250 km na północny wschód od stolicy Rosji
• Na miejscu pracują ekipy ratunkowe
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybuch gazu w mieście Iwanowo. Co najmniej 5 ofiar
(AFP, Fot: Vasily Maximov)
ycipk-2ppxxv

Według rosyjskich władz na miejscu trwa cały czas akcja ratunkowa, w której uczestniczy ponad 360 osób - podaje w niedzielę agencja TASS.

Wśród ofiar śmiertelnych jest młoda rodzina z czteroletnią dziewczynką. Jak podają służby ratunkowe, pod gruzami budynki może nadal znajdować się jeszcze jeden człowiek, którego nie było wśród ewakuowanych.

Rany w wybuchu odniosło sześć osób - jedną z nich przewieziono do szpitala w stanie ciężkim.

ycipk-2ppxxv

- Służby uratowały 12 mieszkańców budynku, natomiast trzy osoby opuściły go o własnych siłach - relacjonowało ministerstwo ds. obrony cywilnej i sytuacji nadzwyczajnych Rosji. Ewakuowanych umieszczono w prowizorycznych pomieszczeniach i autobusach.

Do wybuchu doszło o godz. 4.15 nad ranem czasu lokalnego, kiedy wszyscy lokatorzy spali.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2ppxxv

ycipk-2ppxxv
ycipk-2ppxxv