Trwa ładowanie...
d392ec5
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Wybory prezydenckie: na Białorusi zwyciężył Komorowski

Bronisław Komorowski zajął w niedzielę pierwsze miejsce w wyborach prezydenta Polski wśród Polaków głosujących na Białorusi. Oddano na niego 96 spośród 211 głosów - wynika z danych uzyskanych z komisji wyborczych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bronisław Komorowski
Bronisław Komorowski (PAP, Fot: Piotr Wittman)
d392ec5

Drugie miejsce zajął Andrzej Duda z wynikiem 74 głosów, zaś trzecie Paweł Kukiz, na którego zagłosowały 23 osoby.

Kolejne miejsca zajęli Janusz Korwin-Mikke z wynikiem 5 głosów oraz Grzegorz Braun i Jacek Wilk (po 4 głosy). Po 2 głosy oddano na Janusza Palikota i Adama Jarubasa. Jeden głos uzyskała Magdalena Ogórek.

Na Białorusi można było głosować w trzech punktach wyborczych: w Mińsku, Grodnie i Brześciu.

d392ec5

Podziel się opinią

Share

d392ec5

d392ec5
Więcej tematów