Trwa ładowanie...
d2bi7a8

Wybory prezydenckie 2020. Tylko w WP: Młodość, ślub, syn i polityka. Małgorzata Kidawa-Błońska w pierwszym spocie telewizyjnym

Wybory prezydenckie 2020. Wirtualna Polska publikuje pierwszy w tej kampanii telewizyjny spot Małgorzaty Kidawy-Błońskiej. Kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta opowiada w nim o swojej młodości i życiowej drodze do polityki. W spocie znajdują się niepublikowane dotąd prywatne zdjęcia wicemarszałek Sejmu i jej rodziny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory prezydenckie 2020. Małgorzata Kidawa-Błońska
Wybory prezydenckie 2020. Małgorzata Kidawa-Błońska (PO, Fot: PO)
d2bi7a8

Spot, który na razie można obejrzeć tylko w WP, zostanie po raz pierwszy oficjalnie zaprezentowany podczas największej jak dotąd konwencji programowej Małgorzaty Kidawy Błońskiej w sobotę 29 lutego o godz. 12 (o szczegółach konwencji pisaliśmy tutaj).

Premierowo spot Małgorzaty Kidawy-Błońskiej można obejrzeć poniżej:

W pierwszych kadrach spotu możemy zobaczyć kandydatkę w miejscu, z którego "podróżowała" całą swoją młodość – na warszawskim Ursusie. "Wiem, że stąd naprawdę widać całą Polskę. Tylko trzeba patrzeć sercem. Dlatego obiecuję pracować tak, abyśmy mogli wspólnie budować lepszą przyszłość" – mówi Małgorzata Kidawa-Błońska.

Kidawa PO
Kidawa (PO, Fot: WP)

Film przedstawia życiorys kandydatki oraz jej główne przesłanie, które kieruje do Polek i Polaków. "Lubiłam marzyć, ale w domu uczono mnie, że muszę być samodzielna i silna. I byłam" – przyznaje kandydatka Koalicji Obywatelskiej na prezydenta.

Kidawa PO
Kidawa (PO, Fot: WP)
Kidawa PO
Kidawa (PO, Fot: WP)

Mówi o swoim życiu prywatnym i mężu, reżyserze Janie Kidawie-Błońskim: "Gdy z Jasiem braliśmy ślub, nie było nas stać na obrączki, ale mi to wcale nie przeszkadzało". Jak przyznaje dalej wicemarszałek Sejmu: "Nie zawsze byłam politykiem. Zostałam nim, bo wierzę, że każdemu należy się szacunek i nikogo nie można zostawić w potrzebie".

Kidawa PO
Kidawa (PO, Fot: WP)

Od przyszłego tygodnia trwający 40 sekund film będzie można oglądać w głównych stacjach telewizyjnych.

Kidawa PO
Kidawa (PO, Fot: WP)
d2bi7a8

Jak pisaliśmy w WP, Koalicja Obywatelska szykuje widowiskową konwencję wyborczą z udziałem kandydatki na prezydenta Małgorzaty Kidawy-Błońskiej.

Kandydatka Koalicji Obywatelskiej ma przedstawić wizję oraz główne filary swojej prezydentury (słowem kluczem będzie "bezpieczeństwo"). Wirtualnej Polsce udało się dowiedzieć, że na konwencji pojawią się m.in. ludzie ze świata kultury i przedstawiciele środowisk niezwiązanych z partią.

Jeden z rozmówców podkreśla: – Będzie to, czego zabrakło na konwencji PiS i Dudy: poparcie dla naszej kandydatki od osób spoza świata polityki. Chcemy pokazać, że Małgosia jest kandydatką z poparciem znacznie szerszym niż tylko Koalicji Obywatelskiej. Chcemy zdominować weekend.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2bi7a8

Podziel się opinią

Share
d2bi7a8
d2bi7a8
Więcej tematów