Trwa ładowanie...
dqzhv5q

Wybory prezydenckie 2020. Przyrodni brat Trzaskowskiego nie zabiera publicznie głosu. Teraz zrobił wyjątek

Nie wypowiada się publicznie na temat rodziny. Trudno znaleźć więcej niż jedno jego zdjęcie z Rafałem Trzaskowskim. Kim jest przyrodni brat kandydata na prezydenta Polski? Wirtualnej Polsce udało się dotrzeć do Piotra Ferstera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Przyrodni bracia Piotr Ferster (z lewej) i Rafał Trzaskowski
Przyrodni bracia Piotr Ferster (z lewej) i Rafał Trzaskowski (Facebook)
dqzhv5q

Rafał Trzaskowski urodził się, gdy jego rodzice byli już po czterdziestce. Mama kandydata na prezydenta Polski miała już 19-letniego syna Piotra z pierwszego małżeństwa z krakowskim inżynierem Marianem Fersterem.

- Znalazłem w osobie brata właściwie drugiego ojca – mówił "Polityce" kilka lat temu Rafał Trzaskowski. Piotr Ferster od dawna unika rozmów na tematy rodzinne. Udało nam się jednak do niego dotrzeć. – Zdecydowałem się nie komentować spraw rodzinnych z powodów, o których nie będę mówił – zaznacza na początku rozmowy przyrodni brat Rafała Trzaskowskiego.

Zaraz jednak dodaje, że nie chodzi o żadne animozje rodzinne czy nieporozumienia. – Kocham Rafała. Po prostu nie rozmawiam o sprawach osobistych – podkreśla. – Będzie pan na niego głosował? – pytamy. - Oczywiście, zagłosuję w niedzielę na Rafała – deklaruje.

Piotr Ferster od wielu lat związany jest z artystycznym światem Krakowa. Od 1973 do 2010 r. był dyrektorem "Piwnicy pod Baranami". W 1994 r. zagrał w filmie Jerzego Stuhra "Spis cudzołożnic". Obecnie przyrodni brat Rafała Trzaskowskiego prowadzi impresariat artystyczny. Od 1996 r. jest managerem Grzegorza Turnaua. Współpracuje także z Grupą pod Budą i Andrzejem Sikorowskim.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dqzhv5q

Podziel się opinią

Share

dqzhv5q

dqzhv5q
Więcej tematów