Trwa ładowanie...

Wybory prezydenckie 2020. Ostatni spot Andrzeja Dudy przed wyborami: "Prezydent polskich spraw"

Wirtualna Polska jako pierwsza publikuje ostatni kampanijny spot prezydenta Andrzeja Dudy przed pierwszą turą wyborów. 45-sekundowy film ma być emitowany w największych telewizjach aż do ciszy wyborczej. Ta rozpocznie się w piątek o północy.

Share
Wybory prezydenckie 2020. Ostatni spot Andrzeja Dudy przed wyborami: "Prezydent polskich spraw"
Źródło: PAP
d328599

W spocie występują Polacy - przedstawiciele różnych grup społecznych i zawodowych - którzy chwalą głowę państwa za realizację kluczowych programów, przede wszystkim społecznych.

"Te pięć lat bardzo zmieniło nasze życie", "po raz pierwszy byliśmy na wakacjach", "dobrze, że nas, studentów, zwolniono z podatków", "uratowałem firmę i miejsca pracy, takiej pomocy oczekuję" - to tylko kilka głosów obywateli z 45-sekundowego nagrania.

- Od pięciu lat głos Polaków jest najważniejszy. Jestem i nadal chcę być prezydentem polskich spraw. To obywatele decydują, jakiej chcą Polski - mówi na koniec spotu prezydent Duda.

d328599

W jednym z ujęć głowie państwa towarzyszy premier Mateusz Morawiecki.

Spot można obejrzeć poniżej:

Wybory prezydenckie 2020. "Prezydent oddaje głos Polakom"

Sztabowcy Andrzeja Dudy podkreślają w rozmowie z WP, że w spocie nie występują aktorzy - tak jak w ostatnim spocie Rafała Trzaskowskiego. - U nas występują autentyczni ludzie z autentycznymi problemami - mówi nam jeden z polityków PiS.

Zaznacza, że na finiszu kampanii prezydent przede wszystkim chciał oddać głos Polakom. - To podsumowanie kadencji, podczas której Andrzej Duda był zawsze blisko ludzi - przekonują rozmówcy Wirtualnej Polski ze sztabu wyborczego.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość artykułu:
Zależy nam na podnoszeniu jakości naszego dziennikarstwa. Twoja opinia jest dla nas ważna!
d328599

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d328599
d328599
Więcej tematów