ycipk-1s84je

Wybory Parlamentarne 2019. Lista kandydatów do Sejmu z okręgu wyborczego nr 5 [Toruń]

Wybory Parlamentarne zaplanowano już na niedzielę 13 października. Zapoznaj się z pełnymi listami kandydatów do Sejmu z okręgu wyborczego nr 5 [Toruń]
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory Parlamentarne 2019. Lista kandydatów do Sejmu z okręgu wyborczego nr 5 [Toruń]
Wybory Parlamentarne 2019. Lista kandydatów do Sejmu z okręgu wyborczego nr 5 [Toruń] (WP.PL)
ycipk-1s84je

Wybory do Sejmu i Senatu 2019

Wybory do Sejmu i Senatu zbliżają się wielkimi krokami. Już w niedzielę 13 października Polki i Polacy wybiorą senatorów i posłów, którzy będą sprawować władzę przez najbliższe 4 lata. Poniżej wypisaliśmy pełną listę kandydatów do Sejmu z okręgu wyborczego nr 5 [Toruń]. Przypominamy, że okręg ten obejmuje następujące obszary powiatów w województwie kujawsko-pomorskim: aleksandrowski, brodnicki, chełmiński, golubsko-dobrzyński, grudziądzki, lipnowski, radziejowski, rypiński, toruński, wąbrzeski, włocławski oraz miast na prawach powiatu: Grudziądz, Toruń, Włocławek

Wybory Parlamentarne – kandydaci do Sejmu w okręgu nr 5 (Toruń)

ycipk-1s84je

Liczby umieszczone przed nazwiskami odpowiadają numerowi na liście.

Lista wyborcza numer 1 - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. SZRAMKA Paweł
  2. SOSNOWSKI Zbigniew
  3. DZIĘCIOŁ Janusz Andrzej
  4. ZAKRZEWSKA Edyta Lidia
  5. KIERZKOWSKA Ewa Sławomira
  6. KACZAN Damian Rafał
  7. OKRUCIŃSKI Marcin
  8. KICIAK-KUCHARSKA Magdalena
  9. GROSS Andrzej Ignacy
  10. NAJBERG Jarosław Przemysław
  11. STANISZEWSKI Sławomir Franciszek
  12. KUBCZAK-KOSICKA Anna Maria
  13. KUBACKI Bartosz Damian
  14. RACHUBIŃSKA Marzena Ewa
  15. SŁOWIK Sławomir
  16. BARYŁO Angelika Monika
  17. OWCZARZ Andrzej
  18. WARSZAWSKA Danuta Ewa
  19. MAMROT Przemysław pedagog
  20. MATUSZEWSKA Marika Katarzyna
  21. ŁUCZAK Tomasz
  22. PASTUSZKA Anna
  23. KWAPIŃSKI Witold
  24. BUDZIŃSKA Joanna
  25. CZARNECKI Krzysztof
  26. BARANOWSKI Krzysztof

Lista wyborcza numer 2 - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. ARDANOWSKI Jan Krzysztof
  2. CZABAŃSKI Krzysztof
  3. MICHAŁEK Iwona Krystyna
  4. BOROWIAK Joanna Beata
  5. SOBECKA Anna Elżbieta
  6. GEMBICKA Anna Urszula
  7. MAZURKIEWICZ Maria
  8. KAŁUŻNY Mariusz Piotr
  9. JARANOWSKI Wojciech
  10. GIRZYŃSKI Zbigniew
  11. STEFANIAK Arkadiusz Andrzej
  12. STRYCH Marcin
  13. KOSIŃSKI Krzysztof Roman
  14. TYBURSKI Jacek Aleksander
  15. SZWED Anna Bożena
  16. ORŁOWSKI Arkadiusz
  17. JASZCZAK Edyta Maria
  18. SADURSKI Piotr
  19. KLIMEK Łukasz Szymon
  20. KLIMASZEWSKA-ANTOS Ewa Zofia
  21. KŁOSOWSKI Ziemowit Zawisza
  22. KOMOROWSKI Paweł
  23. KALISZEWSKA Alina Katarzyna
  24. WARNEL Zbigniew Dariusz
  25. RATYŃSKA-DRABCZAK Izabela Iwona
  26. DRAB Marzenna Stefania

Lista numer 3 - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. KWIATKOWSKI Robert Artur
  2. SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela
  3. ROZPŁOCH Marek Władysław
  4. KOWAL Piotr
  5. JANISZEWSKA Kazimiera Janina
  6. RUMIŃSKA Maria Magdalena
  7. AUGUSTINOWICZ Czesława Janina
  8. MAŁECKI Krzysztof Michał
  9. KUCZMARSKA Zofia
  10. OLEWIŃSKI Sebastian Maciej
  11. MAĆKIEWICZ Jolanta Ewa
  12. KRZYŻANOWSKI Andrzej Jerzy
  13. KRAJEWSKI Andrzej
  14. MATRASZEK Tomasz Piotr
  15. CZERNIC Katarzyna
  16. ZAWADZKI Jerzy
  17. SZCZUROWSKA Inez Justyna
  18. EICHHORST Artur
  19. BYTNER Paweł Mateusz
  20. TURSKA Anna Zofia
  21. POKORSKA Julia Joanna
  22. OLEJNIK Stanisław Kazimierz
  23. BELSKA Dorota
  24. KOWAROWSKI Łukasz Mariusz
ycipk-1s84je

Lista wyborcza numer 4 - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. MENTZEN Sławomir Jerzy
  2. CZAJKOWSKI Piotr
  3. ŁASIŃSKI Marcin Tomasz
  4. BUCZEK Grzegorz Bogusław
  5. ROMANOWSKI Jarosław Robert
  6. ZIELIŃSKI Leszek
  7. JACKOWSKI Artur
  8. MALENDOWICZ Anna Agnieszka
  9. WALCZUK Tomasz
  10. SEWERYNOWICZ Joanna Dorota
  11. LISIECKI Jakub Andrzej
  12. SZCZECH Przemysław
  13. LIPIŃSKI Remigiusz
  14. KUK Justyna Krystyna
  15. ZWOLIŃSKI Paweł 16.KRZYWIŃSKA Maria Magdalena
  16. CZARNECKA Anna
  17. TARAZEWICZ Ewa Sabina
  18. GONTAREK Andrzej Mariusz
  19. SIKOROWSKI Tomasz
  20. TOCZYSKA Lucyna Klaudia
  21. KULIŃSKA Klaudyna Barbara
  22. BŁAŻEJOWSKI Rafał
  23. DOMAŃSKA Karolina
  24. CYBUCHOWSKA Agata
  25. JANUSZEWSKI Paweł

Lista numer 5 - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. LENZ Tomasz
  2. MYRCHA Arkadiusz
  3. HARTWICH Iwona
  4. SZYMAŃSKI Tomasz Józef
  5. ŁUCZAK Krystian Marek
  6. TERMIŃSKI Przemysław Kazimierz
  7. ALABRUDZIŃSKI Dariusz Adam
  8. LUBAŃSKA Katarzyna Anna
  9. CZERWIŃSKI Wojciech Tomasz
  10. JANKOWSKI Sylwester Tomasz
  11. KOWALSKI Jerzy
  12. ZWIERZCHOWSKA Lidia Urszula
  13. STAŃCO-WAWRZYŃSKA Alicja Józefa
  14. JASKÓLSKA Emilia
  15. ZALEWSKA Barbara Agata
  16. ZIÓŁKOWSKA Grażyna Joanna
  17. GRACZYK Mirosław Roman
  18. BOGUCKI Sławomir Henryk
  19. WOJTKOWSKA Aneta Agnieszka
  20. KOWALKOWSKA Halina
  21. RAK Danuta Maria
  22. MONTOWSKI Paweł
  23. SZRAMOWSKI Wacław Jan
  24. PIOTROWSKA Dominika Marta
  25. SKONIECZKA Marcin Seweryn

Lista wyborcza numer 8 - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  1. KUSZYŃSKI Marek
  2. KRAJEWSKI Radosław
  3. ZIÓŁKOWSKI Sebastian Leszek
  4. WRZESIŃSKI Marek Grzegorz
  5. KWIATKOWSKA Angelika Agnieszka
  6. PYTKOWSKI Krzysztof Janusz
  7. SKIBA Dorota Maria
  8. SZADKOWSKI Marek
  9. BINIAK Zofia
  10. KACPROWICZ Patryk Krzysztof
  11. NIEWIADOMSKA Ewa
  12. OBIEZIERSKA Agnieszka Katarzyna
  13. ZADWORZAŃSKI Marek Adam
  14. FIJAŁKOWSKA Monika
  15. KAMIŃSKA Lidia
  16. RUTECKA Magdalena
  17. NOWAK Joanna dietetyk
  18. KARSKI Piotr Paweł
  19. JABŁOŃSKI Michał Piotr
  20. JUCEWICZ Jarosław
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1s84je

ycipk-1s84je
ycipk-1s84je