Trwa ładowanie...
d1hpdzd

Wybory parlamentarne 2019. Kto wygrał debatę w TVN24? Komentarze z Twittera

Debata w TVN24 przed wyborami parlamentarnymi 2019 na moment wymknęła się prowadzącym spod kontroli, ale nie zabrakło w niej ciekawych wypowiedzi. Użytkownicy Twittera są mocno podzieleni w opiniach, kto zaprezentował się najlepiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory parlamentarne 2019. Kto wygrał debatę w TVN24? Użytkownicy Twittera są podzieleni
Wybory parlamentarne 2019. Kto wygrał debatę w TVN24? Użytkownicy Twittera są podzieleni (East News, Fot: PIOTR MOLECKI)
d1hpdzd

Debata w TVN24 miała jednego nieprzewidzianego uczestnika. Na dwie godziny przed jej rozpoczęciem okazało się, że Jacka Sasina zastąpi Marcin Horała. Sztabowcy PiS zastanawiali się, czy w ogóle wystawić przedstawiciela do starcia przed wyborami parlamentarnymi 2019.

Marcin Horała podzielił swoim występem użytkowników Twittera. Komentujący zwracają uwagę, że poseł PiS dobrze odnajdował się pod ostrzałem kandydatów pozostałych komitetów. "Stara się operować na twardych danych", "o niebo lepszy od Sasina" - czytamy. Maricnowi Horale pogratulował nawet premier Morawiecki. Z drugiej strony wypominało mu się narzekanie na formułę debaty i rzekomą stronniczość TVN.

d1hpdzd
d1hpdzd

Wybory parlamentarne 2019. Kto wygrał debatę w TVN24? Komentarze z Twittera

Izabela Leszczyna z Koalicji Obywatelskiej również była chwalona za kilka chwytów retorycznych w trakcie debaty. Posłanka zwróciła uwagę, że jest jedyną kobietą w programie. Wzorem Borysa Budki również przyniosła dokument, który miał pogrążyć PiS w dyskusji o służbie zdrowia. Mijanie się z prawdą zarzucił jej za to wicepremier Jarosław Gowin.

d1hpdzd

Wybory parlamentarne 2019. Kto wygrał debatę w TVN24? Adrian Zandberg i Władysław Kosiniak-Kamysz chwaleni

Władysław Kosiniak-Kamysz i Adrian Zandberg zebrali dużo pozytywnych opinii od komentujących na Twitterze. Lider Lewicy był chwalony za występ w części socjalnej, a szef PSL także za dyskusję dotyczącą służby zdrowia. "Reszta bije w powietrze" - brzmi jeden z komentarzy.

d1hpdzd

Wybory parlamentarne 2019. Prowadzący debatę w TVN24 krytykowani

Wielu komentatorów zwracało uwagę na fakt, że debata była wyrównana. Dostało się za to prowadzącym, którzy kilka razy zgubili się w skomplikowanym programie - m.in. nie wiedzieli, czy uczestnik ripostuje, czy odpowiada. Stację pochwalono za brak możliwości "dogrywki", czyli emitowania wywiadów z politykami po opuszczeniu przez nich studia.

d1hpdzd

Czytaj też: Wybory parlamentarne 2019. Debata w TVN24. Kolejny rekwizyt szefa PSL
Debata w TVN24. Relacja

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Podziel się opinią

Share

d1hpdzd

d1hpdzd
d1hpdzd
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów