Trwa ładowanie...

Wybory do europarlamentu 2019. Konwencja Wiosny Roberta Biedronia. Zobacz na żywo

Robert Biedroń nie bierze udziału w marszu KE. Jest jednak w Warszawie, ale o głosy wyborców walczy na stołecznej konwencji Wiosny.
Share
Robert Biedroń. Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja
Robert Biedroń. Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 majaŹródło: PAP, Fot: Jakub Kaczmarczyk
d24qedv

"Tylko nie mów nikomu" - #OczekujeReakcji

Film Tomasza Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" to nie atak na Kościół, a atak na bandytów, którzy wykorzystali Kościół do popełniania przestępstw. Wystarczyło kilka godzin, aby zareagowali politycy i hierarchowie. Tym razem nie może skończyć się na kilkudniowej pamięci. Film Sekielskiego musi spowodować konkretne decyzje.

d24qedv

W ramach akcji Wirtualnej Polski #OczekujeReakcji pytamy, jakich decyzji i od kogo oczekują rodacy. Do naszej akcji "Obejrzałam/em film Sekielskiego. Oczekuję stanowczej reakcji!" możecie dołączyć TUTAJ.

Film Tomasza i Marka Sekielskich "Tylko nie mów nikomu" o pedofilii w polskim Kościele premierowo pokazała w czwartek i piątek Telewizja WP. Kolejna emisja w niedzielę.

Telewizja WP jest dostępna naziemnie na ósmym multipleksie (MUX8), na platformie NC+ (kanał: 73) oraz w kablówkach, m.in.: UPC (kanał 116/158), Vectra (128), Multimedia (38), Netia (30), Inea (28), Toya (25) i wielu innych.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d24qedv

Podziel się opinią

Share
d24qedv
d24qedv
Więcej tematów