Trwa ładowanie...
Wybory 2020. Szymon Hołownia przemawia w Krakowie

Wybory 2020. Szymon Hołownia przemawia w Krakowie

Około godziny 13 Szymon Hołownia spotka się z mieszkańcami Krakowa. Niezależny kandydat na prezydenta wygłosi swoje przemówienie przed aulą Collegium Novum. Zapraszamy na relację!

Share
dm1zrng

Kampania wyborcza - choć nadal nie jest znany oficjalny termin wyborów prezydenckich - wraca na dawne tory. O 13:00 przed aulą Collegium Novum w Krakowie wypowiedź dla mediów zapowiedział Szymon Hołownia. Jak podkreśla sztab niezależnego kandydata na prezydenta, sobotnie przemówienie ma być "przełomowe". - Będzie zawierało receptę na odważną i nowoczesną prezydenturę. W mieście Andrzeja Dudy przedstawi również największe złamane przez niego obietnice jako prezydenta Polski - przyznawały źródła 300polityki.pl zbliżone do Hołowni.

Już kilka dni temu niezależny kandydat na prezydenta przedstawił zmianę ustrojową. - Senat powinien być w Rzeczpospolitej izbą samorządową. Póki nią nie będzie, to prezydent powinien być rzecznikiem samorządów wobec władzy centralnej - zapowiadał Szymon Hołownia. Były telewizyjny showman uznał, że "mimo wszystkich wątpliwości i problemów, to samorząd dzisiaj sprawia, że możemy normalnie żyć i funkcjonować".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dm1zrng

Podziel się opinią

Share
dm1zrng
dm1zrng
Więcej tematów