Trwa ładowanie...
d1e34bj

Wybory 2020. Małgorzata Trzaskowska: "Chcę być rzeczniczką praw kobiet"

Wybory 2020. Małgorzata Trzaskowska, żona kandydata KO na prezydenta, przekonywała podczas spotkań z wyborcami, że chce być rzeczniczką praw kobiet. - Zamierzam zaangażować się w sprawy ważne dla kobiet, w ochronę środowiska, poprawienie stanu edukacji - mówiła w wywiadzie dla "Wyborczej".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wybory 2020. Małgorzata Trzaskowska: "Chcę być rzeczniczką praw kobiet"
Wybory 2020. Małgorzata Trzaskowska: "Chcę być rzeczniczką praw kobiet" (Instagram.com)
d1e34bj

Małgorzata Trzaskowska, żona kandydata KO na prezydenta, przekonywała podczas spotkań z wyborcami, że chce być rzeczniczką praw kobiet. Spotkała się z amazonkami, odwiedziła lokalne społeczności i fundacje.

Wybory 2020. Małgorzta Trzaskowska: "Kobiety powinny być docenianie. Przynajmniej 200 zł na każde dziecko"

"Kobiety dokładnie wiedzą, ile energii potrzeba, aby wszystko w rodzinie działało tak, jak należy. Uważam, że kobiety, matki wychowujące dzieci, powinny być doceniane, bo nie ma cięższej, bardziej odpowiedzialnej pracy. Za tę pracę i zaangażowanie powinny otrzymywać dodatek do emerytury. Przynajmniej 200 zł za każde dziecko" - zapowiedziała Małgorzata Trzaskowska. Dodała, że wielokrotnie rozmawiała o pomyśle z mężem i wierzy, że dopilnuje jego realizacji.

d1e34bj

O wsparciu dla kobiet Małgorzata Trzaskowska mówiła w Katowicach. Sama pochodzi ze Śląska.

W wywiadzie dla "Wyborczej" stwierdziła: - Zamierzam zaangażować się w sprawy ważne dla kobiet, w ochronę środowiska, poprawienie stanu edukacji.

Żona Rafała Trzaskowskiego angażuje się w kampanię polityczną w przeciwieństwie do żony Andrzeja Dudy, Agaty Kornhauser-Dudy. Pierwsza dama ani razu podczas pięcioletniej prezydentury męża nie udzieliła wywiadu w mediach.

Zobacz też: Jarosław Kaczyński zniknął?

Czytaj też: <a href="https://wiadomosci.wp.pl/zamieszki-w-usa-rasizm-to-nie-jedyny-problem-z-jakim-walczy-ameryka-wywiad-6518176976664705a">Koronawirus. Raport z frontu, dzień piąty. Po omacku</a>

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1e34bj

Podziel się opinią

Share
d1e34bj
d1e34bj
Więcej tematów