Trwa ładowanie...
d1epmdd
d1epmdd

Wulgarne słowa Andrzeja Celińskiego. Jacek Kurski: rozpaczliwa próba powrotu do polityki

- Panie pośle Celiński! Nie używamy wulgaryzmów, w szczególności przez mężczyznę w stosunku do kobiety - tak poseł Solidarnej Polski Jacek Kurski skomentował słowa Andrzeja Celińskiego o Julii Tymoszenko. Poseł Partii Demokratycznej w swoim komentarzu na Twitterze bardzo dosadnie wyraził się o byłej premier Ukrainy.
Share
d1epmdd

Zdaniem Kurskiego, wulgarne słowa posła Celińskiego to rozpaczliwa próba powrotu do polityki. Poseł Solidarnej Polski nie ma również najlepszego zdania o Julii Tymoszenko. - Skompromitowała się, sprzedała swój kraj Putinowi w haniebnej umowie gazowej - dodał Kurski.

"Jestem ciekaw czy ci, co Tymoszenko mieli za gwiazdę, ba! słońce mają coś w Jej sprawię do, powiedzenia. Dla mnie to, przepraszam, k...." - napisał Celiński na Twitterze. Te słowa powtórzył także w rozmowie z TVN24.

Julia Tymoszenko była ostatnio krytykowana za ostre słowa pod adresem Rosji. Rzecznik niemieckiego rządu Steffen Seibert powiedział, że "istnieją pewne granice językowe", które powinny być stosowane w obliczu kryzysu na Ukrainie. Sama Tymoszenko mówi o montażu i manipulacji. Czytaj więcej na ten temat:* Ostre słowa wobec Rosji. Julia Tymoszenko krytykowana*

d1epmdd

Podziel się opinią

Share
d1epmdd
d1epmdd
Więcej tematów