Trwa ładowanie...

Wstrząsający wpis lekarza opisujący historię zgwałconej dziewczyny, która usunęła ciążę. "Oprawcą był jej ojczym"

• Na Facebooku dr Krzysztof Gojdź opisał historię zgwałconej kobiety
• Dziewczyna usunęła [ ciąże ]( https://portal.abczdrowie.pl/ciaza/ ), ale na jej kolanach pozostały blizny
• Lekarz swoim wpisem apeluje do posłów i przeciwników [ aborcji ]( https://portal.abczdrowie.pl/pytania-do-specjalistow,aborcja/ ) o przemyślenie tej historii

Wstrząsający wpis lekarza opisujący historię zgwałconej dziewczyny, która usunęła ciążę. "Oprawcą był jej ojczym"Źródło: facebook.com/drkrzysztofgojdz
d2nqyfn
d2nqyfn

"Konsultowałem pacjentkę z bliznami i czarnym żwirem w skórze na kolanach. Dziewczyna chciała się ich pozbyć bo... przypominały jej brutalny gwałt na węglu w piwnicy. Oprawcą był jej ojczym." - Tak rozpoczyna swoją historię dr Krzysztof Gojdź. To historia dziewczyny, która po gwałcie zaszła w ciążę. I chociaż kobieta zdecydowała się na aborcję, na jej ciele wciąż pozostały blizny, które przypominają jej dramat, który przeżyła.

Lekarz w następnych akapitach pyta także przeciwników aborcji, co oni powiedzieliby jego pacjentce, jak sami zachowaliby się na miejscu ofiary? Zobaczcie sami cały wpis:

Wpis zdobył ponad 8 tysięcy reakcji na Facebooku i stał się bardzo szeroko komentowany przez internautów.

Według oficjalnych statystyk ministerstwa zdrowia, w Polsce przeprowadza się co roku kilkaset legalnych aborcji, wiele z nich dochodzi do sytuacji jaką przeżyła pacjentka lekarza. Organizacje pozarządowe szacują, że w warunkach "podziemnych" lub za granicą dochodzi nawet do ok. 190 tys. aborcji rocznie.

d2nqyfn
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2nqyfn
Więcej tematów