Trwa ładowanie...
d1kez76
czat

Wróżka Oktawia na czacie w WP

(inf. własna)

Share
d1kez76

W czwartek gościem Wirtualnej Polski była wróżka Oktawia, która starała się odpowiedzieć pytania dotyczące nowego roku. Oktawia od 11 lat zajmuje się astrologią, tarotem i bioterapią, a także jest mistrzynią reiki. Jest jedyną kobietą "wróżką", o której profesjonalizmie pisano w The Wall Street Journal.

Według Oktawii, ludzie szczęśliwi nie chodzą do wróżek. Jeżeli chodzi o spełnianie się wróżb, zarówno astrologia, jak i tarot mówią o możliwościach i kierunkach. Od klienta zależy, czy wykorzysta szansę, którą sugeruję - twierdzi wróżka. Jednak można uniknąć rzeczy "wywróżonych" poprzez precyzyjne podanie dokładnej daty i miejsca zdarzenia.

"Stosowne kwalifikacje" do bycia wróżką to, według Oktawii, odpowiedzialność indywidualna i odpowiednia wiedza, aby móc sterować ludzkim życiem. Według Oktawii przepowiadania przyszłości można się nauczyć. Polega to na indywidualnej pracy z kartami, a nie tylko nauczenia się znaczenia kart.

Prawdziwą pasją Oktawii, obok wróżenia, jest leczenie. Wszelkiego rodzaju terapie w chorobach nieuleczalnych, wykłady o tematyce ezoterycznej, aranżacja wnętrz i malarstwo.

Na horoskop indywidualny z wróżką Oktawią można się umówić pod numerem telefonu: 0-602 766 414. (aka)

Zobacz także:
w Czat WP - czat z wróżką Oktawią

d1kez76

Podziel się opinią

Share
d1kez76
d1kez76
Więcej tematów