Trwa ładowanie...

Wrocław. Są jeszcze wolne miejsca na Politechnice Wrocławskiej. Rusza trzeci nabór

Są jeszcze wolne miejsca na Politechnice Wrocławskiej. Zainteresowani wciąż mogą aplikować na kierunki takie jak budownictwo, technologia chemiczna czy inżynieria środowiska. 25 września 2020 roku ruszy trzeci nabór.

Wrocław. Są jeszcze wolne miejsca na Politechnice Wrocławskiej. Rusza trzeci nabórWrocław. Są jeszcze wolne miejsca na Politechnice Wrocławskiej. Rusza trzeci nabórŹródło: PWr
d4lbsqv
d4lbsqv

W najbliższy piątek, 25 września 2020 roku rozpocznie się rejestracja kandydatów w systemie Politechniki Wrocławskiej. To ostatni, trzeci nabór na nadchodzący rok akademicki. Przyjmowanie zgłoszeń zakończy się 1 października o godzinie 13.00. Chwilę później uczelnia ogłosi listę przyjętych.

Wrocław. Są jeszcze wolne miejsca na Politechnice Wrocławskiej. Rusza trzeci nabór

Politechnika Wrocławska informuje, że są jeszcze miejsca na każdym z wydziałów oraz w trzech filiach uczelni: w Legnicy, Jeleniej Górze oraz Wałbrzychu.

- Pandemia koronawirusa spowodowała spore przesunięcia w terminach matur, a co za tym idzie także naboru na studia. Dlatego postanowiliśmy, że ostatnia rekrutacja odbędzie się w momencie, gdy osoby zdające poprawkowe egzaminy dojrzałości poznają swoje wyniki. Z myślą o nich opóźniliśmy też początek zajęć dla "pierwszaków". Obiecaliśmy w maju, że na nich poczekamy i to właśnie robimy - tłumaczy Anetta Stypułkowska z Działu Rekrutacji PWr.

Koronawirus w dużych miastach? "Należałoby tam wprowadzać czerwone strefy"

Zainteresowani wciąż mogą aplikować na tak atrakcyjne kierunki jak budownictwo, inżynieria środowiska, górnictwo, geologia oraz informatyka stosowana. Łącznie w ofercie znajdują się 42 możliwości.

d4lbsqv

- Nadal prowadzimy rekrutację nawet na te kierunki, na które zgłosiło się bardzo wielu chętnych. Część kandydatów nie złożyła na czas dokumentów, a inni zrezygnowali już po ich przyniesieniu. Stąd nowa pula wolnych miejsc - wyjaśnia Anetta Stypułkowska z Działu Rekrutacji.

Semestr zimowy na Politechnice Wrocławskiej będzie się odbywał w systemie nauczania hybrydowego. Oznacza to, że w wykłady w większości przeniesione zostały do sieci. Zajęcia laboratoryjne i ćwiczenia będą głównie realizowane stacjonarnie, przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d4lbsqv
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lbsqv
Więcej tematów