Trwa ładowanie...

Ryanair jak OLT? Tanie loty do Gdańska i Wrocławia!

Ile zapłacimy za lot krajowy z irlandzkim przewoźnikiem? Sprawdźcie!

Ryanair jak OLT? Tanie loty do Gdańska i Wrocławia!
dqqotvl
dqqotvl

Ryanair zapowiada rewolucję na polskim niebie i wprowadza tanie loty krajowe! Irlandzki przewoźnik ogłosił dziś, że od marca 2014 r. uruchomi tanie połączenia lotnicze na trasie z lotniska Warszawa Modlin do Gdańska i Wrocławia. To pierwsze połączenia krajowe w Polsce w historii tej linii.

Połączenia będą funkcjonować codziennie od marca 2014 roku. Bilety na trasach Warszawa-Gdańsk oraz Warszawa-Wrocław będzie można kupić już od listopada 2013 roku. Dotychczas trasy te obsługiwał jedynie polski przewoźnik LOT.

Szef Ryanaira, Michael O'Leary na dzisiejszej konferencji prasowej zapowiedział, że bilety na tych trasach będą kosztowały 99 zł. To tyle, za ile loty krajowe oferował OLT, i taniej niż połączenia w liniach LOT, które kosztują 167 zł (do Gdańska) i 178 zł (do Wrocławia).

Michael O'Leary dodaje, że to dopiero początek rozwoju krajowej siatki połączeń Ryanaira. Przed Bożym Narodzeniem możemy ogłosić kolejne połączenia.* Chcielibyśmy mieć ich 4-5 w rozkładzie na lato 2014* - powiedział w "Pulsie Biznesu" szef irlandzkich linii lotniczych.

dqqotvl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqqotvl
Więcej tematów