Trwa ładowanie...

Wrocław: Kierowca uciekał przed policją. W trakcie pościgu uszkodził cztery samochody

24-letni kierowca nie zatrzymał się do kontroli i rozpoczął ucieczkę przed policją. W trakcie pościgu uszkodził po drodze cztery samochody. Mężczyzna został zatrzymany na Ołbinie we Wrocławiu.

Share
Wrocław: Kierowca uciekał przed policją. W trakcie pościgu uszkodził cztery samochody
Źródło: East News
d27t4u3

Do pościgu doszło w środę wieczorem we Wrocławiu. Policja chciała zatrzymać 24-letniego kierowcę do kontroli, jednak ten gwałtownie przyśpieszył i zaczął uciekać przed policją.

Jak się okazało, mężczyzna poszukiwany był od środy. Aktualnie znajduje się na komisariacie i rozpoczęły się odpowiednie czynności prawne wobec zatrzymanego.

d27t4u3

Policja rozpoczęła pościg za kierowcą.

Gdy mężczyzna rozpoczął ucieczkę, policjanci natychmiastowo rozpoczęli pościg. Uciekinier nie reagował na sygnały dźwiękowe i świetlne. Jego brawurowa jazda stwarzała zagrożenie dla innych uczestników ruchu. Swoim działaniem przyczynił się do kolizji z czterema samochodami osobowymi.

Ze względu na niebezpieczeństwo na drodze, funkcjonariusze byli zmuszeni przerwać pościg. Z tego powodu rozpoczęli działania operacyjne, które miały za zadanie złapanie mężczyzny.

Po kilku godzinach 24-latek został zatrzymany we wrocławskim Ołbinie.

24-letni mężczyzna prawdopodobnie usłyszy zarzuty dotyczące niezatrzymania się przed policją i ucieczką przed kontrolą. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

d27t4u3

Podziel się opinią

Share
d27t4u3
d27t4u3
Więcej tematów