Trwa ładowanie...

Wreszcie jest oświadczenie PGZ ws. zarobków Misiewicza. Nie ma odpowiedzi na najważniejsze pytanie

Polska Grupa Zbrojeniowa zaprzecza, aby Bartłomiej Misiewicz otrzymywał pensję w wysokości 50 tys. zł. Nie podaje jednak dokładnej kwoty.

Share
Wreszcie jest oświadczenie PGZ ws. zarobków Misiewicza. Nie ma odpowiedzi na najważniejsze pytanieŹródło: PAP
d3mkzk4

Dzienniki "Fakt" i "Rzeczpospolita" poinformowały o zarobkach Bartłomieja Misiewicza w Polskiej Grupie Zbrojeniowej, które mają sięgać 50 tys. zł. Były rzecznik MON stwierdził na Twitterze, że kwota jest nieprawdziwa. Taką samą informację w sprostowaniu wysłanym do mediów przekazuje PGZ.

Wciąż nie poznaliśmy jednak szczegółów dotyczących zarobków Misiewicza. Być może dowiemy się tego z kolejnego oświadczenia, które ma zostać wystosowane jeszcze w środę.

Oto treść oświadczenia przesłanego przez PGZ do mediów:

d3mkzk4

"W odpowiedzi na nieprawdziwe publikacje medialne Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. informuje, że nie jest prawdą, iż miesięczne wynagrodzenie pana Bartłomieja Misiewicza w PGZ S.A. wynosi 50 tys. zł.

Należy jednocześnie podkreślić, że wynagrodzenie żadnego z pełnomocników zarządu PGZ S.A. nie sięga tej kwoty.
Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. do redakcji dziennika „Rzeczpospolita” oraz dziennika „Fakt”, które podały opinii publicznej tę nieprawdziwą informację, oraz do wszystkich redakcji ją powielających wystosuje wnioski o publikację sprostowania.

Jeszcze dzisiaj Polska Grupa Zbrojeniowa S.A. wystosuje oświadczenie, dotyczące zatrudnienia pana Bartłomieja Misiewicza w Spółce. Oświadczenie to zostanie przekazane przedstawicielom mediów, a także opublikowane na stronie internetowej PGZ S.A.".

d3mkzk4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3mkzk4
Więcej tematów