Trwa ładowanie...

Wracają rejsy z przewodnikiem po Wiśle. Ze zmienioną trasą

Na pokładzie statku „Wars” można m.in. przyjrzeć się z bliska warszawskim mostom

Wracają rejsy z przewodnikiem po Wiśle. Ze zmienioną trasą
dbelka6
dbelka6

Od 2 lipca pasażerowie tramwaju wodnego „Wars” będą mogli wybrać się w rejs z przewodnikiem, który opowie o walorach przyrodniczych Wisły oraz podzieli się z pasażerami wieloma ciekawostkami dotyczącymi historycznej i współczesnej Warszawy. Z powodu niskiego stanu wody tramwaj wodny „Wars” będzie – 1-3 lipca – kursował jednak na innej trasie.

Jak poinformował ZTM , przewodników ze Stowarzyszenia Przewodników Turystycznych Złota Kaczka będzie można posłuchać w każdą sobotę i niedzielę (oraz 15 sierpnia) od 2 lipca do 11 września. O walorach przyrodniczych będzie można posłuchać w każdą sobotę o godz. 15.00, w każdą niedzielę o godz. 11.00 oraz 15 sierpnia o godz. 11.00. Ciekawostki dotyczące historycznej i współczesnej Warszawy będzie zaś można poznać w każdą sobotę i w każdą niedzielę o godz. 13.00 oraz 15 sierpnia także o godz. 13.00.

Ze względu na niski stan wody trasa tramwaju wodnego w dniach 1-3 lipiec została zmieniona. ,,Wars” odpływać będzie bez zmian z przystanku przy moście Poniatowskiego i popłynie w górę rzeki aż za most Siekierkowski. Tam, na wysokości klubu wodniaków zawróci i popłynie z powrotem do mostu Poniatowskiego.

Bilety na rejs można kupić na statku przed rozpoczęciem rejsu lub w przedsprzedaży - w biurze Żeglugi Stołecznej (ul. Świętokrzyska 36, lokal 1, wejście od podwórka), w dni robocze w godzinach 12.00-15.00.

dbelka6
dbelka6
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbelka6
Więcej tematów