Trwa ładowanie...

Wójt Tryńczy znów pokazał klasę. "Składam serdeczne podziękowania"

Śmierć piątki młodych ludzi z Tryńczy poruszyła całą Polskę. Skutki tragicznego wypadku najbardziej dotknęły jednak rodziny ofiar i lokalną społeczność. Wójt gminy Ryszard Jędruch dziękuje dziś wszystkim, którzy udzielili jej wsparcia.
Share
Mieszkańcy Tryńczy przeżyli wielką tragedię
Mieszkańcy Tryńczy przeżyli wielką tragedięŹródło: East News
d49bajm

"W związku z tragicznym zdarzeniem, jakie miało miejsce na terenie naszej gminy, w imieniu własnym oraz rodzin tragicznie zmarłych składam serdeczne podziękowania za zaangażowanie i profesjonalizm podczas niezwykle trudnej akcji poszukiwawczo-wydobywczej" – czytamy w oświadczeniu wójta na stronie Tryncza.eu.

Podziękowania są bardzo osobiste, a lista osób, do których zostały skierowane jest naprawdę długa. Znaleźli się na niej zastępca komendanta policji, strażacy, służby medyczne i wszyscy, którzy zaangażowali się w poszukiwania zmarłych, a później wspierali ich rodziny na każdym kroku. Jędruch szczególnie zwraca uwagę na postawę sołtysa Tryńczy Stanisława Gliniaka i jego podwładnych, lokalnych księży i czy dyrektorów lokalnych szkół. "Dziękuję wszystkim, którzy dodawali nam otuchy w tych trudnych dla nas wszystkich dniach" – napisał Jędruch. Podziękowania w całości przeczytacie tu.

Przypomnijmy, że 29 grudnia z rzeki Wisłok wyłowiony wrak samochodu, w środku znajdowało się pięć ciał. W wypadku zginęli: 18-letnia Dominika, 16-letnia Ania, 19-letnia Klaudia, 24-letni Sławek i 27-letni Bogusław. Cała piątka znała się od wielu lat.

d49bajm

Zobacz także: Sołtys Tryńczy wyjaśnia, jak doszło do odnalezienia auta

d49bajm

Podziel się opinią

Share
d49bajm
d49bajm
Więcej tematów