Trwa ładowanie...
d280ly8
d280ly8
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Wojska gruzińskie przegrupowują się, by bronić Tbilisi

Wojska gruzińskie przegrupowują się, by bronić stolicy Gruzji, Tbilisi, przed wojskami rosyjskimi - poinformował w komunikacie rząd gruziński.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d280ly8

"W chwili obecnej dokonująca inwazji armia Federacji Rosyjskiej wkroczyła na terytorium gruzińskie poza strefami konfliktu w Abchazji i Osetii Południowej. Armia gruzińska wycofuje się, by bronić gruzińskiej stolicy" - napisano w komunikacie.

Sekretarz gruzińskiej Rady Bezpieczeństwa Narodowego Aleksander (Kacha) Lomaja powiedział natomiast: Otrzymaliśmy bardzo wiarogodne informacje, że Rosjanie postanowili ruszyć w kierunku Gori (miasto w centralnej Gruzji, leżące w pobliżu granicy Osetii Południowej, oddalone o 60 km od Tbilisi). Dlatego postanowiliśmy wycofać wszystkie nasze wojska i przerzucić je w celu (...) obrony Tbilisi.

d280ly8

Podziel się opinią

Share

d280ly8

d280ly8
Więcej tematów