Trwa ładowanie...
d403h31
d403h31

Włodzimierz Czarzasty dla WP.PL: Sebastian Wierzbicki nie zostanie prezydentem Warszawy

Nie spodziewam się, żeby pan Sebastian Wierzbicki został prezydentem miasta za 14 dni. Może trzeba mówić prawdę, a nie opowiadać bzdury? - mówi w programie "Z każdej strony" Włodzimierz Czarzasty, przewodniczący SLD na Mazowszu o kandydacie partii na prezydenta Warszawy. Czarzasty zaznacza, że Wierzbicki będzie miał realne szanse dopiero w następnych wyborach samorządowych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d403h31

Szef mazowieckiego SLD wskazuje również na nieprawidłowości w liczeniu głosów występujące w regionie. - To jest coś nienormalnego. Jeżeli na Mazowszu 20 proc. głosów, a w niektórych okręgach 40 proc. głosów jest nieważnych, to czy mieszkańcy Mazowsza są debilami? Nie są - mówi Czarzasty. Wskazuje również, że w 109 komisjach, SLD "przypilnowało", aby liczenie głosów było lepiej kontrolowane. W tych miejscach wynik sojuszu był o 4 punkty procentowe wyższy. - Jest gdzieś zła siła, która tę kreseczkę albo te dwie kreseczki postawi - twierdzi Czarzasty.

Polecamy również pierwszą część wywiadu: Włodzimierz Czarzasty o Wiplerze: jeżeli to prawda, co jest na tym filmie, to jest to kure...wo

d403h31

Podziel się opinią

Share

d403h31

d403h31
Więcej tematów