Trwa ładowanie...

Włamanie z kradzieżą w Kościanie. Policja prosi o pomoc i publikuje nagranie

Z łomem w ręku otwierał szafki i wyjmował pieniądze. Zakapturzony mężczyzna okradł Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kościanie (woj. wielkopolskie). Jego zachowanie nagrała kamera. Policja prosi o pomoc w ujęciu sprawcy.

Share
Włamanie z kradzieżą w Kościanie. Policja prosi o pomoc i publikuje nagranie
Źródło: Policja, Fot: Policja.pl
d1f724r

Do zdarzenia doszło w nocy 7 lutego przy ulicy Nacławskiej w Kościanie.

Kościan. Z łomem w ręku okradł MOSiR

- Mężczyzna dokonał kradzieży pieniędzy. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny - przekazała asp. Izabela Czerwińska, p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Kościanie.

d1f724r

Nagranie ze zdarzenia zostało opublikowane. Jak zaznacza asp. Czerwińska, policji zależy na szybkim ujęciu sprawcy.

Kościan. Policja apeluje o pomoc

Na filmie zarejestrowanym przez kamery MOSiR-u widzimy, jak zakapturzony mężczyzna z łomem w ręku przeskoczył przez ściankę działową do zamkniętego pomieszczenia. Zaczyna otwierać szafki, z których wyjmuje pieniądze. Później wraca tą samą drogą.

Policja apeluje o pomoc w poszukiwaniach. Wszyscy, którzy rozpoznają osobę zarejestrowaną na nagraniu lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat tego zdarzenia, proszeni są o kontakt z z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Kościanie.

Komenda czynna jest całodobowo. Można też przekazać informację pod numerami: 65 5116271, 655116276 od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 – 15.30 lub całodobowo z oficerem dyżurnym pod numerem 65 5116211.

Masz newsa? Daj znać na dziejesie.wp.pl. Czekamy na nagrania, zdjęcia oraz informacje!

d1f724r

Podziel się opinią

Share
d1f724r
d1f724r
Więcej tematów