Trwa ładowanie...

Władysław Kosiniak-Kamysz walczy o urząd prezydenta. Ruszył z prekampanią

Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL, ogłosił, że będzie ubiegał się o fotel prezydenta. - Startujemy z prekampanią prezydencką, bo chcę ubiegać się o urząd prezydenta. Wierzę, że wspólnie możemy zmienić Polskę na lepsze - oświadczył.

Share
Władysław Kosiniak-Kamysz walczy o urząd prezydenta. Ruszył z prekampanią
Źródło: PAP, fot: Piotr Augustyniak
d4a2wqh
  • Prezes PSL rusza z prekampanią
  • Władysław Kosiniak-Kamysz przekonywał, że zależy mu na dialogu
  • Szefową jego kampanii będzie była dziennikarka TVP

Władysław Kosiniak-Kamysz zaczął prekampanię w Zakopanem. W sobotę rano ogłosił tam, że będzie walczył o urząd prezydenta. - Tu w Zakopanem, startujemy z prekampanią prezydencką, bo chcę ubiegać się o urząd Prezydenta RP. Wierzę, że wspólnie możemy zmienić Polskę na lepsze. Zbudować Polskę dla wszystkich, nie dla wybranych, Polskę w którym chce się żyć – stwierdził.

- Moje największe zobowiązanie to odbudowa wspólnoty narodowej. Wspólnie zastąpmy dialogiem monologi, wspólnie wznośmy mosty porozumienia, nie mury nienawiści. Głęboko wierzę w to, że się uda. Zapraszam was wszystkich do współpracy – mówi Władysław Kosiniak-Kamysz.

d4a2wqh

I dodał: - Chcę być wśród ludzi. Chcę być z wami, chcę być każdego dnia w Polsce i będę. Zrobię wszystko, żeby najważniejsze przyrzeczenie, jakie chcę dzisiaj złożyć, realizować: odbudować wspólnotę narodową, zbudować dialog, który zastąpi monologi dzisiejszych polityków. Tak naprawdę to monologi, które zamknęły nas w bańkach, z których trudno się jest wybić.

Prezes PSL ogłosił, że szefowa jego kampanii będzie Magdalena Sobkowiak, była dziennikarka TVP.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Minister w niezręcznej sytuacji. Mówi o odejściu Marka Suskiego z KPRM

d4a2wqh

Podziel się opinią

Share
d4a2wqh
d4a2wqh
Więcej tematów