Trwa ładowanie...
ycipk-4lngow

Władysław Kosiniak-Kamysz walczy o urząd prezydenta. Ruszył z prekampanią

Władysław Kosiniak-Kamysz, prezes PSL, ogłosił, że będzie ubiegał się o fotel prezydenta. - Startujemy z prekampanią prezydencką, bo chcę ubiegać się o urząd prezydenta. Wierzę, że wspólnie możemy zmienić Polskę na lepsze - oświadczył.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Władysław Kosiniak-Kamysz rusza z prekampanią prezydencką
Władysław Kosiniak-Kamysz rusza z prekampanią prezydencką (PAP, Fot: Piotr Augustyniak)
ycipk-4lngow

Władysław Kosiniak-Kamysz zaczął prekampanię w Zakopanem. W sobotę rano ogłosił tam, że będzie walczył o urząd prezydenta. - Tu w Zakopanem, startujemy z prekampanią prezydencką, bo chcę ubiegać się o urząd Prezydenta RP. Wierzę, że wspólnie możemy zmienić Polskę na lepsze. Zbudować Polskę dla wszystkich, nie dla wybranych, Polskę w którym chce się żyć – stwierdził.

ycipk-4lngow

- Moje największe zobowiązanie to odbudowa wspólnoty narodowej. Wspólnie zastąpmy dialogiem monologi, wspólnie wznośmy mosty porozumienia, nie mury nienawiści. Głęboko wierzę w to, że się uda. Zapraszam was wszystkich do współpracy – mówi Władysław Kosiniak-Kamysz.

I dodał: - Chcę być wśród ludzi. Chcę być z wami, chcę być każdego dnia w Polsce i będę. Zrobię wszystko, żeby najważniejsze przyrzeczenie, jakie chcę dzisiaj złożyć, realizować: odbudować wspólnotę narodową, zbudować dialog, który zastąpi monologi dzisiejszych polityków. Tak naprawdę to monologi, które zamknęły nas w bańkach, z których trudno się jest wybić.

Prezes PSL ogłosił, że szefowa jego kampanii będzie Magdalena Sobkowiak, była dziennikarka TVP.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-4lngow

Minister w niezręcznej sytuacji. Mówi o odejściu Marka Suskiego z KPRM

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-4lngow

ycipk-4lngow
ycipk-4lngow
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów