Trwa ładowanie...
d1kfn74

Władysław Kosiniak-Kamysz: dostałem listowną odpowiedź od Jarosława Kaczyńskiego ws. konfliktu w Sejmie, odpisał jako pierwszy

Przed świętami po pojednawczych słowach kard. Nycza napisałem list do liderów partii, by rozwiązać kryzys parlamentarny. Jako pierwszy odpowiedział Jarosław Kaczyński. Najlepiej gdyby do spotkania doszło przed 11 stycznia - powiedział w programie #dzieńdobryPolsko Władysław Kosiniak-Kamysz.
Share
d1kfn74

Lider PSL zdradził Kamili Biedrzyckiej-Osicy, co odpisał prezes PiS. Kaczyński wyraził chęć spotkania po Nowym Roku, gdyż podczas wizyty kard. Nycza w sejmie, było to - zdaniem szefa PiS - niemożliwe. Do rozmowy miałoby dojść "zaraz po Nowym Roku". Lider PSL liczy na spotkanie i "jakąkolwiek konkluzję" przed 11 stycznia.

Jednocześnie Kosiniak-Kamysz podkreślił, że 16 grudnia w sejmie "doszło do naruszenia prawa, gdy przeniesiono głosowanie do Sali Kolumnowej. Chodzi o formę, jak to zostało przeprowadzone".

- Np. Zbigniew Sosnowski, poseł PSL chciał zgłosić wniosek formalny, żeby przeliczyć kworum. Nie dostał takiej możliwości - dodał Kosiniak-Kamysz w programie WP.

d1kfn74

Podziel się opinią

Share
d1kfn74
d1kfn74
Więcej tematów