Trwa ładowanie...
d2y4fka

Władysław Kosiniak-Kamysz: dostałem listowną odpowiedź od Jarosława Kaczyńskiego ws. konfliktu w Sejmie, odpisał jako pierwszy

Przed świętami po pojednawczych słowach kard. Nycza napisałem list do liderów partii, by rozwiązać kryzys parlamentarny. Jako pierwszy odpowiedział Jarosław Kaczyński. Najlepiej gdyby do spotkania doszło przed 11 stycznia - powiedział w programie #dzieńdobryPolsko Władysław Kosiniak-Kamysz.

d2y4fka
d2y4fka

Lider PSL zdradził Kamili Biedrzyckiej-Osicy, co odpisał prezes PiS. Kaczyński wyraził chęć spotkania po Nowym Roku, gdyż podczas wizyty kard. Nycza w sejmie, było to - zdaniem szefa PiS - niemożliwe. Do rozmowy miałoby dojść "zaraz po Nowym Roku". Lider PSL liczy na spotkanie i "jakąkolwiek konkluzję" przed 11 stycznia.

Jednocześnie Kosiniak-Kamysz podkreślił, że 16 grudnia w sejmie "doszło do naruszenia prawa, gdy przeniesiono głosowanie do Sali Kolumnowej. Chodzi o formę, jak to zostało przeprowadzone".

- Np. Zbigniew Sosnowski, poseł PSL chciał zgłosić wniosek formalny, żeby przeliczyć kworum. Nie dostał takiej możliwości - dodał Kosiniak-Kamysz w programie WP.

d2y4fka
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2y4fka
Więcej tematów