Trwa ładowanie...
d2tazha
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Władimir Putin gratuluje Baszarowi el-Asadowi odbicia Palmiry

• Prezydent Rosji pogratulował swemu syryjskiemu odpowiednikowi odbicia Palmiry
• Asad podkreślił, że taki sukces byłby niemożliwy bez wsparcia Rosji**** • Palmira niemal rok znajdowała się pod kontrolą dżihadystów
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Palmira
Palmira (AFP, Fot: Maher AL MOUNES)
d2tazha

Prezydent Putin w rozmowie telefonicznej pogratulował Asadowi wyzwolenia Palmiry z rąk Państwa Islamskiego (IS) - powiedział rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow, podkreślając znaczenie oswobodzenia tego historycznego miasta dla światowego dziedzictwa kultury.

- Asad wysoko ocenił pomoc, jaką otrzymał od rosyjskich sił powietrznych i podkreślił, że taki sukces, jak odzyskanie Palmiry, byłby niemożliwy bez wsparcia ze strony Rosji - dodał rzecznik Kremla.

Wojska reżimu Asada odbiły w niedzielę z rąk dżihadystów IS, po gwałtownych nocnych walkach, Palmirę w środkowej Syrii. Miasto niemal rok znajdowało się pod kontrolą bojowników. Dżihadyści wycofali się z miasta w kierunku swoich bastionów na północy i wschodzie Syrii.

d2tazha

Podziel się opinią

Share

d2tazha

d2tazha
Więcej tematów