Trwa ładowanie...
d3720p1
d3720p1
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Władimir Łukin:obserwatorzy OBWE zwolnieni

Wojskowi obserwatorzy OBWE, przetrzymywani od ponad tygodnia przez siły prorosyjskie w Słowiańsku na wschodzie Ukrainy, zostali zwolnieni - poinformował w sobotę wysłannik Kremla do tego kraju Władimir Łukin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d3720p1

"12 osób figurujących na mojej liście zostało uwolnionych" - powiedział Łukin rosyjskim agencjom prasowym, na które powołują się zachodnie media. Media ukraińskie na razie nie potwierdziły tej informacji.

d3720p1

Podziel się opinią

Share

d3720p1

d3720p1
Więcej tematów