Trwa ładowanie...
d4ef8l0
policja

Wjechał w kobietę na przejściu dla pieszych. Mamy nagranie z wypadku w Lublinie

Dramatyczne zdarzenie w Lublinie. 82-latek potrącił na przejściu dla pieszych kobietę. Uderzenie było tak mocne, że odrzuciło ją kilkanaście metrów dalej. 21-latka trafiła do szpitala, a kierowca stracił prawo jazdy. Wszystko zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wjechał w kobietę na przejściu dla pieszych. Mamy nagranie z wypadku w Lublinie
(Policja, Fot: WP)
d4ef8l0

Do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych w al. Racławickich. 82-letni mieszkaniec Lublina wjechał w kobietę, która spokojnie przechodziła wraz z innymi pieszymi.

21-latka została odrzucona od auta i upadła na jezdnię kilkanaście metrów od przejścia. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera miejskiego monitoringu.

Na zabezpieczonym nagraniu widać jak kierowca jedzie pomiędzy dwoma pasami ruchu. Na przejściu oprócz potrąconej 21-latki znajdowały się jeszcze dwie kobiety, w tym jedna z wózkiem dziecięcym. Zatrzymały się one na środku jezdni, dzięki czemu uniknęły potrącenia.

d4ef8l0

O krok od tragedii. Kobieta potrącona na przejściu dla pieszych - zobacz wideo

Potrącona piesza trafiła do szpitala. Na szczęście jej życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Zarówno kierujący jak i piesza byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali 82-latkowi uprawnienia do kierowania pojazdami.

d4ef8l0

Podziel się opinią

Share

d4ef8l0

d4ef8l0
Więcej tematów