Trwa ładowanie...
dm0ah9v
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Wirtualny Polak - czyli kto?

• Rozwój technologii sprawia, że firmy muszą zmieniać sposób komunikacji z klientami
• Techniczne udogodnienia powodują jednak, że przechodzimy do wirtualnego życia - informuje "Gazeta Wyborcza"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wirtualny Polak - czyli kto?
(WP.PL, Fot: Łukasz Szełemej)
dm0ah9v

Grupa OMD w ramach projektu "Future of Poland" zrealizowała badanie identyfikujące trendy, które wpłyną na przyszłość Polski i Polaków.

Z raportu wynika, że powstaje cyfrowa generacja, która korzysta z dostępu do informacji w dowolnym miejscu i czasie, co jest przede wszystkim zasługą urządzeń mobilnych.

Według 82 proc. Polaków nowe technologie poprawiły jakość życia społeczeństwa.

dm0ah9v

Zobacz także: Polscy Herosi XX Wieku - Jack Tramiel

dm0ah9v

Podziel się opinią

Share

dm0ah9v

dm0ah9v
Więcej tematów