Trwa ładowanie...
d1gmun5
Marianna Fijewska

Wiemy, dlaczego Beata Szydło wybrała właśnie ten kolor. To zemsta za wczorajsze zdjęcie

W Rzymie rozpoczęły się uroczystości z okazji 60. rocznicy podpisania Traktatów Rzymskich. W nadzwyczajnym szczycie, w nadzwyczajnym stroju, bierze udział premier Beata Szydło. Znamy tajemnicę jej ubioru.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiemy, dlaczego Beata Szydło wybrała właśnie ten kolor. To zemsta za wczorajsze zdjęcie
(Facebook.com, Fot: Donald Tusk)
d1gmun5

Wczoraj Donald Tusk opublikował na Facebooku zdjęcie ze spotkania z papieżem Franciszkiem. Przywódcy wszystkich krajów są widoczni na fotografii i z łatwością można ich rozpoznać. Niestety, stojąca na końcu, pani premier Szydło, została prawie całkowicie zasłonięta, przez co z trudem można dostrzec, że w ogóle jest obecna na zdjęciu.

Użytkownicy Facebooka nie szczędzili sobie złośliwości: "Pozycja pani premier Pozycja Szydło na tej fotografii odzwierciedla nasze miejsce w dzisiejszej Unii...smutne", "Stoi na tyłach ledwo ją widać", "Tak oceniany jest polski rząd w Unii europejskiej" komentowali.

d1gmun5

Dzisiaj Beata Szydło skutecznie zadbała o to, by internauci bez problemu mogli odnaleźć ją na zdjęciach, a obecni w Rzymie przywódcy, nie mieli kłopotu z dostrzeżeniem jej.

Pani premier naprawdę rzuca się w oczy. Jeśli to część walki o lepszą pozycję Polski na arenie międzynanarodowej, to jesteśmy za. Brawo!

d1gmun5

Podziel się opinią

Share
d1gmun5
d1gmun5
Więcej tematów