Trwa ładowanie...
dgwwjr9
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Wielka obława w USA po zabójstwie policjanta

W pobliżu Chicago, w stanie Illinois, policja prowadzi zakrojone na szeroką skalę poszukiwania dwóch mężczyzn, podejrzanych o udział w zabójstwie policjanta - poinformowały amerykańskie media.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policyjna obława w USA
Policyjna obława w USA (PAP/EPA, Fot: TANNEN MAURY)
dgwwjr9

Okoliczności zabójstwa policjanta w miasteczku Fox Lake, położonym 88 km na północ od Chicago, nie są jeszcze znane. Wiadomo, że funkcjonariusz został zastrzelony. Tuż przed śmiercią poinformował przez radio, że ściga trzech przestępców.

Według stacji CBS napastnicy zabrali służbowy pistolet zabitego policjanta.

W obławie uczestniczy m.in. specjalna jednostka policji SWAT. Są także psy tropiące i śmigłowce. Funkcjonariusze przeszukują lasy i miejscowości w pobliżu Fox Lake. Władze zaapelowały do mieszkańców, by nie wychodzili z domów. Zamknięte zostały szkoły.

Stacja CNN podała, że we wtorek po południu czasu lokalnego udało się zatrzymać jednego z trzech poszukiwanych mężczyzn.

dgwwjr9

Podziel się opinią

Share

dgwwjr9

dgwwjr9
Więcej tematów