Wieczór wyborczy w Wirtualnej Polsce. Polacy wybierają prezydenta
W niedzielę Polacy wybierają prezydenta. Zapraszamy na wieczór wyborczy w Wirtualnej Polsce. Oglądaj na żywo od godziny 20:50 na stronie głównej WP.
oprac. Kamila Gurgul
Program prowadzą Patrycjusz Wyżga i Paweł Pawłowski.
W naszym studiu gościmy:
- byłych prezydentów: Aleksandra Kwaśniewskiego i Bronisława Komorowskiego,
- politologów: dr hab. Barbarę Brodzińską- Mirowską (UMK w Toruniu), prof. Sławomir Sowiński (UKSW),
- byłych polityków: Krzysztofa Łapińskiego (były rzecznik prezydenta Andrzeja Dudy), Jan Maria Jackowski (były parlamentarzysta),
- ekspertów ds. stosunków międzynarodowych: dr Agnieszka Bryc (UMK w Toruniu), Zbigniew Pisarski (Fundacja im. Kazimierza Pułaskiego).
Reporterzy Wirtualnej Polski będą w sztabach wyborczych kandydatów na prezydenta.
Śledź wyniki wyborów prezydenckich na żywo w Wirtualnej Polsce! W czasie rzeczywistym możesz sprawdzać główny wynik wyborczy. Możecie na żywo śledzić dane sondażowe według płci, wieku i wykształcenia, a także zobaczyć, jak głosowano w twoim regionie.
Źródło artykułu: WP Wiadomości