Trwa ładowanie...
d2jfr6r

Wichury i gęste mgły. Miejscami zawieje z prędkością 120 km/h

W środę pogoda nie będzie nas rozpieszczać. Temperatura nie spadnie poniżej zera, ale duże zachmurzenie i porywisty wiatr sprawią, że dzisiejsze spacery mogą nie być przyjemne.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
IMiGW wydał ostrzeżenia dla 3 województw
IMiGW wydał ostrzeżenia dla 3 województw (Fotolia)
d2jfr6r

Termometry wskażą dziś od 3 stopni Celsjusza na Suwalszczyźnie do 9 stopni na Dolnym Śląsku. Na terenie całego kraju wiatr będzie umiarkowany bądź silny, okresami porywisty. Na południu dojdzie do 65 km/h. Najmocniej zawieje w rejonach podgórskich - około 80km/h oraz na szczytach gór, tam porywy wiatru osiągną prędkość 120 km/h.

Ostrzeżenia pierwszego stopnia przed silnym wiatrem wydano dla województwa śląskiego, małopolskiego oraz podkarpackiego.

IMiGW wydał ostrzeżenia dla 3 województw. pogodynka.pl
IMiGW wydał ostrzeżenia dla 3 województw. (pogodynka.pl)

Kierowcy powinni zachować dziś szczególną ostrożność ze względu na duże zachmurzenie - na Górnym Śląsku i na Kielecczyźnie mgły utrudnią widoczność do 100 m. Ograniczona widoczność była przyczyną karambolu, do którego doszło rano na DK86.

W nocy na terenie całego kraju zachmurzenie wzrośnie, największa mgła wystąpi na Pomorzu. Wiatr będzie słabł, a temperatura spadnie od 1 do 5 stopni Celsjusza.

d2jfr6r

Podziel się opinią

Share
d2jfr6r
d2jfr6r
Więcej tematów