Trwa ładowanie...
d40rk1z

Wiceminister Stanisław Szwed zaśpiewał z seniorami. "Życie jest piękne"

Ponad 6,5 mln złotych udało się wywalczyć dla seniorów z woj. śląskiego w ramach rządowego programu senioralnego ASOS. Świętowaniom sukcesu nie było końca, a obecny na spotkaniu polityk PiS włączył się nawet do śpiewania z lokalnym zespołem z Bielska Białej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Stanisław Szwed z zespołem z Bielska Białej
Stanisław Szwed z zespołem z Bielska Białej (Facebook.com/StanisławSzwed)
d40rk1z

- Życie jest piękne, życie jest śliczne, życie nastraja optymistycznie - nucił z seniorami w bielskim oddziale Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego sekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Stanisław Szwed. - Życie to bajka, więc co tu kryć, warto, warto jest żyć - dodawał polityk z Bielska Białej.

Swoim występem pochwalił się również w mediach społecznościowych. Podkreślił, że spotkanie było uroczystością wręczenia promes dla wszystkich podmiotów i organizacji, które będą realizowały rządowy program ASOS (edycja 2019).

Zobacz także: Koalicja Europejska twardo w obronie euro. "Tylko wtedy dogonimy Niemcy i Francję"

d40rk1z

Czym jest ASOS? To projekt, którego celem jest poprawa jakości i poziomu życia osób starszych oraz zagospodarowanie ich potencjału poprzez umożliwienie im aktywności społecznej.

- W tegorocznej edycji z terenu woj. śląskiego wsparcie otrzymało 50 projektów na łączną kwotę 6 510 173,00 zł - zaznaczył polityk.

Jak podkreślił, w sumie wsparcie obejmie 6 394 osób starszych, w tym 999 z niepełnosprawnością.

Zobacz także: Kwaśniewski o pierwszej damie. Porównuje do swojej żony

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d40rk1z

Podziel się opinią

Share

d40rk1z

d40rk1z
Więcej tematów