Trwa ładowanie...
wpadka

Wiatr zdemaskował modowy trik Donalda Trumpa. Internauci nie mogą przestać się śmiać

Informacja o tym, że Donald Trump niespecjalnie przejmuje się swoim wyglądem nikogo nie powinna dziwić. Jego ostatnia podróż do Orlando w zupełności obnażyła ten fakt. Podczas wysiadania z samolotu wiatr podwiał krawat prezydenta, który jak się okazało był zlepiony taśmą klejącą.

Share
Wiatr zdemaskował modowy trik Donalda Trumpa. Internauci nie mogą przestać się śmiać
Źródło: youtube.com/twitter
d3cxp2n

Kawałek taśmy miał prawdopodobnie uchronić przed rozwarstwianiem się krawata. Jednak do tego służą specjalne spinki, które nie rzucają się w oczy, a jednocześnie zapewniają nienaganny wygląd tej części garderoby.

Zdjęcie szybko obiegło sieć i stało się dla internautów pretekstem do kolejnego obśmiania prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jeśli chcesz kupić Trumpowi krawat, to taśma klejąca jest sprzedawana osobno, czy wchodzi w skład zestawu?" - żartują użytkownicy Twittera.

"Nie mogę pozbyć się wrażenia, że używanie spinki do krawata i używanie taśmy klejącej do krawata to jak porównanie Ameryki przed i po Trumpie".

Donald Trump zaliczył już wpadkę z krawatem pod koniec ubiegłego roku. Jednak pomimo tego, nie zdecydował się na zakup spinek i dalej korzysta z taśmy klejącej.

d3cxp2n

Podziel się opinią

Share
d3cxp2n
d3cxp2n
Więcej tematów