Trwa ładowanie...
d3u1gjy
wpadka

Wiatr zdemaskował modowy trik Donalda Trumpa. Internauci nie mogą przestać się śmiać

Informacja o tym, że Donald Trump niespecjalnie przejmuje się swoim wyglądem nikogo nie powinna dziwić. Jego ostatnia podróż do Orlando w zupełności obnażyła ten fakt. Podczas wysiadania z samolotu wiatr podwiał krawat prezydenta, który jak się okazało był zlepiony taśmą klejącą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wiatr zdemaskował modowy trik Donalda Trumpa. Internauci nie mogą przestać się śmiać
(youtube.com/twitter)
d3u1gjy

Kawałek taśmy miał prawdopodobnie uchronić przed rozwarstwianiem się krawata. Jednak do tego służą specjalne spinki, które nie rzucają się w oczy, a jednocześnie zapewniają nienaganny wygląd tej części garderoby.

Zdjęcie szybko obiegło sieć i stało się dla internautów pretekstem do kolejnego obśmiania prezydenta Stanów Zjednoczonych. Jeśli chcesz kupić Trumpowi krawat, to taśma klejąca jest sprzedawana osobno, czy wchodzi w skład zestawu?" - żartują użytkownicy Twittera.

"Nie mogę pozbyć się wrażenia, że używanie spinki do krawata i używanie taśmy klejącej do krawata to jak porównanie Ameryki przed i po Trumpie".

Donald Trump zaliczył już wpadkę z krawatem pod koniec ubiegłego roku. Jednak pomimo tego, nie zdecydował się na zakup spinek i dalej korzysta z taśmy klejącej.

d3u1gjy

Podziel się opinią

Share

d3u1gjy

d3u1gjy
Więcej tematów