Trwa ładowanie...
d1hq5f0

Wiadomo, kto jest winny stłuczki rządowej kolumny

Kierowca ostatniego samochodu odpowiada za kolizję kolumny z Beatą Szydło - informuje RMF FM. To on nie wyhamował przed stojącymi już samochodami. Został ukarany mandatem oraz punktami karnymi.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Znów rządowe auto brało udział w stłuczce
Znów rządowe auto brało udział w stłuczce (PAP)
d1hq5f0

Do zdarzenia doszło w Imielinie na Śląsku. W kolizji brały udział trzy samochody - w jednym z nich podróżowała była szefowa rządu, Beata Szydło. Dwa auta z kolumny są uszkodzone. Największe szkody odniósł samochód, jadący jako drugi w kolumnie. To jego kierowca jest winny wypadku.

Został ukarany mandatem w wysokości 220 złotych oraz 6 punktami karnymi.

Jednak to nie w tym aucie jechała wicepremier.

d1hq5f0

Z ustaleń policji wynika, że samochód mieszkańca Imielina, , jadący jako pierwszy, zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Rządowa limuzyna, którą podróżowała Szydło również stanęła. Jednak kierowca drugiego samochodu z rządowej kolumny nie zdążył zahamować. Dalej sprawy potoczyły się jak w dominie.

Cywilnym autem kierował 77-letni mężczyzna z Bierunia - ustaliło RMF FM. W rozmowie z radiem przyznał, że jechał wolno samochodem. Przed przejściem dla pieszych w Imielinie zatrzymał się, żeby przepuścić dziecko. Nagle poczuł uderzenie w tył pojazdu - to wtedy uderzył w niego jeden z samochodów z kolumny rządowej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Patryk Jaki zdruzgotany. "Zrobiłem wszystko, co mogłem"

d1hq5f0

Podziel się opinią

Share

d1hq5f0

d1hq5f0
Więcej tematów