Trwa ładowanie...
d2qiqdg
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Who are you? Polak mały

Od 1 września wszystkie pięciolatki będą się uczyły języka obcego. Nie wszystkich to cieszy, bo "uczyć będą często nieprzygotowane przedszkolanki" - informuje "Gazeta Wyborcza".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Who are you? Polak mały
(WP.PL, Fot: Wojciech Nieśpiałowski)
d2qiqdg

Nauczycieli mających kwalifikacje do nauczania języka obcego zatrudnia tylko 36 proc. polskich przedszkoli - wynika z danych z Systemu Informacji Oświatowej.

Pracownicy przedszkoli na uzupełnienie kwalifikacji mają czas do 2020 r. Do tego czasu mogą uczyć dzieci języków, nawet jeśli nie ma dowodów, że są na to gotowi.

- Błędy wpajane dziecku się zakorzeniają, a później niełatwo się ich wyzbyć - przyznaje anglistka Agnieszka Horyza.

d2qiqdg

Podziel się opinią

Share

d2qiqdg

d2qiqdg
Więcej tematów