Trwa ładowanie...
db1hwqx

Węglarczyk zmasakrował dziennikarzy TVP. Więc TVP... znów go zaprosiła

Sieć zalała fala komentarzy po wystąpieniu Bartosza Węglarczyka w TVP Info. Dziennikarz podkreślił, że jest w stacji telewizyjnej, która jest zarządzana przez polityka związanego z partią rządzącą. Dziś pochwalił się, że został... ponownie zaproszony do tego samego programu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Węglarczyk zmasakrował dziennikarzy TVP. Więc TVP... znów go zaprosiła
(screen TVP Info)
db1hwqx

Wystąpienie Bartosza Węglarczyka w "Minęła 20" zrobiło furorę w sieci. Dziennikarz onet.pl pytany o kontrowersyjny list z instrukcjami dla dziennikarzy koncernu Ringier Axel Springer opowiedział o standardach Telewizji Polskiej.

Wpierw dziennikarz przytoczył artykuł Jacka Karnowskiego, który wyśmiewał zarzuty o szkodliwej "niemieckości" mediów należących do Axel Springer. "Karnowski, kiedy to pisał, brał pieniądze od Axela Springera, kiedy przestał brać pieniądze, to okazuje się, że to jest problem" - komentował Węglarczyk. "Albo dziennikarze tej stacji wypełniają linię polityczną partii rządzącej, albo morda w kubeł" - przytoczył wypowiedź szefa TVP 2 Marcina Wolskiego.

Okazuje się, że tak ostre wystąpienie nie przeszkadza szefom TVP Info. Postanowili bowiem po raz kolejny zaprosić Bartosza Węglarczyka do... tego samego programu, "Minęła 20". Niestety, dziennikarz ma inne plany:

db1hwqx

Podziel się opinią

Share

db1hwqx

db1hwqx
Więcej tematów