Trwa ładowanie...
d24cliq

Warsztaty Street Pole Dance w Parku Kościuszki

Na całym Śląsku coraz popularniejszy staje się Pole Dance, czyli... taniec na rurze. Mimo, że to nowość w Polsce, na świecie jest już bardzo znaną dyscypliną. W ostatnią niedzielę odbył się warsztat Street Pole Dance w Parku Kościuszki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Warsztaty Street Pole Dance w Parku Kościuszki
(AFP, Fot: VYACHESLAV OSELEDKO)
d24cliq

Najbardziej podziwiane kobiety świata chwalą się, że ćwiczą taniec na rurze: Jessica Alba, Madonna, Cindy Crawford, Fergie czy Kate Hudson. Powoli zanika opinia, że jest to zbyt wyzywające i nieprzyzwoite.

Taniec ten wymaga zaangażowania równocześnie dużej ilości mięśni, dlatego pomaga w utrzymaniu zarówno pięknego, jak i zdrowego ciała.

Dyscyplina ta jest coraz bardziej popularna w naszym kraju, także w Katowicach. W ubiegłą niedzielę odbył się warsztat Street Pole Dance w Parku Kościuszki. Nie pierwszy i na pewno nie ostatni. Ten ostatni był inicjatywą Magdaleny Beng, który zorganizowała wraz ze szkołą Nova Pole Dance z Katowic.

Tańczące dziewczyny przyciągały wzrok i zainteresowanie przechodniów - nie tylko mężczyzn, ale także kobiet. Nie bez powodu, bo Pole Dance jest widowiskowym połączeniem fitnessu, akrobatyki i zmysłowych ruchów. Street Pole Dance w odróżnieniu od jego klasycznej formy, wykorzystuje do tańca dostępną infrastrukturę - znaki drogowe, słupy, place zabaw.

d24cliq

Podziel się opinią

Share
d24cliq
d24cliq
Więcej tematów