Trwa ładowanie...

Znamy gwiazdy Wianków nad Wisłą!

Koncerty, pokazy, świat przedwojennej Warszawy. Czeka nas morze atrakcji

Znamy gwiazdy Wianków nad Wisłą!
d36rkl7
d36rkl7

Już 20 czerwca największe plenerowe wydarzenie w Warszawie - Wianki nad Wisłą. W programie, jak zawsze dziesiątki atrakcji: w powietrzu, na ziemi i wodzie, a także mnóstwo okazji do wspólnej zabawy. Piknik Świętojański połączy w ciągu dnia oba brzegi rzeki, a wieczorem, na scenie Wianków pojawią się zagrają The Charlatans, GrubSon, Maciej Maleńczuk i zespół Psychodancing oraz Rebeka.

Świetnej muzyki można będzie posłuchać podczas tegorocznych Wianków nad Wisłą nie tylko wieczorem. Po raz pierwszy muzyka będzie rozbrzmiewać w ciągu dnia na retro scenie. Zagra tam Janek Młynarski i Warszawskie Combo Taneczne. Ich współczesne wersje dawnych szlagierów jak „La Paloma” czy „W Saskim Ogrodzie” przeniosą publiczność w świat przedwojennej Warszawy, wskrzeszą beztroską atmosferę tamtych lat. Po raz pierwszy na Wiankach będzie można spędzić popołudnie w tanecznym klimacie, ucząc się warszawskich tańców, podglądając kroki flisackiego szota i słuchając prawdziwej gwary warszawskiej.

Będą niespodzianki i wydarzenia specjalne z okazji jubileuszu 60-lecia Stołecznej Estrady. Na koniec zobaczymy imponujący pokaz sztucznych ogni. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest oczywiście bezpłatny.

Wianki nad Wisłą
20 czerwca, godz. 14.00 - 24.00
Podzamcze.

d36rkl7
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d36rkl7
Więcej tematów