Trwa ładowanie...

Zmierzą hałas na Narodowym!

Po protestach mieszkańców Saskiej Kępy

Zmierzą hałas na Narodowym!
d3smd97
d3smd97

Na dzisiejszym festiwalu Sonisphere na Stadionie Narodowym zostanie wykonany pomiar hałasu.Wszystko po proteście mieszkańców, pod którym podpisało 2 tysiące sąsiadów obiektu. Mieszkańcy Saskiej Kępy skierowali swój protest do stołecznego ratusza, wydziału środowiska oraz na policję.

W trosce o komfort sąsiadów stadionu, podczas kolejnych wydarzeń muzycznych, wspólnie z władzami Warszawy oraz promotorem Sonisphere - Live Nation Polska, spółka PL.2012+ podjęła decyzję o wykonaniu pomiarów natężenia dźwięku. Zostanie on wykonany zarówno na stadionie, jak i w jego bezpośredniej okolicy- czytamy w komunikacie umieszczonym na stronie Stadionu Narodowego.

Dzisiaj na stadionie odbędzie się Sonisphere Festival, na którym wystąpią takie grupy jak Mettalica, Alice in Chains czy Anthrax. Sonisphere Festival to jeden z najpopularniejszych festiwali rockowych w Europie. Impreza wciąż zmienia swoją lokalizację. Odbyła się już w Holandii, Niemczech, Hiszpanii, Szwecji, Finlandii i Anglii. W tym roku gościmy ją w Warszawie. Uwaga, w związku z koncertem musimy się przygotować na utrudnienia na drogach .

d3smd97

http://wawalove.pl/Dosc-halasu-na-Narodowym-Saska-Kepa-zglasza-sprawe-na-policje-a14934

d3smd97
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3smd97
Więcej tematów