Trwa ładowanie...

Złota 44 rośnie w siłę (ZDJĘCIA)

Zobaczcie zdjęcia z placu budowy!

Złota 44 rośnie w siłę (ZDJĘCIA)
d1rvxaa
d1rvxaa

Budzący kontrowersje wśród mieszkańców okolicznych budynków wieżowiec, wygląda coraz okazalej. Wiele osób się cieszy, bo budynek wygląda pięknie, inni krytykują, że to kolejny obiekt nie pasujący do okolicy.

- Warszawa wygląda jak miasto ze snu wariata - pisze czytelnik jednego z forów - Pomiędzy przedwojennymi, zaniedbanymi kamienicami wyrosły jak pryszcze socjalistyczne koszmarki z wielkiej płyty. Pod wieżowcami bez wyrazu nierówno położone i połamane płytki chodnikowe. Obraz nędzy i rozpaczy, te miasto jeszcze długo nie podniesie się z upadku. I jeszcze ten koszmarny "pałac" w centrum.

Już dzisiaj na budynku zainstalowanych jest ponad 25 procent wszystkich (a dokładnie 1 125) paneli pierwszej w Polsce, ekologicznej i energooszczędnej trójszybowej fasady. Na konstrukcji Złotej 44 obecnie co 7 dni przybywa obecnie ok. 100 paneli.

d1rvxaa

Elewacja budynku będzie składała się z 4 tysięcy elementów - każdy z nich powstał na indywidualne zamówienie i jest sygnowany logiem Złota 44. Nowoczesna technologia zapewni ciszę oraz energooszczędność - na powierzchni szyb zainstalowano specjalne powłoki kontroli słonecznej, które utrzymują właściwy poziom całkowitego transferu energii do i z wnętrza budynku. W ten sposób Złota 44 będzie przyjazna środowisku.

Mierząca 192 metry Złota 44 projektu Daniela Libeskinda *będzie najwyższym w Unii Europejskiej apartamentowcem w całości przeznaczonym do celów mieszkalnych. *

d1rvxaa
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1rvxaa
Więcej tematów