Trwa ładowanie...

Źle zaparkował samochód. Przechodzień postanowił go ukarać

W sieci pojawiło się zdjęcie źle zaparkowanego samochodu. Piesi, a przede wszystkim z wózkami, czy osoby niepełnosprawne miały problem w swobodnym poruszaniu się po chodniku. Jeden z pieszych postanowił włożyć za wycieraczkę psie odchody.

Źle zaparkował samochód. Przechodzień postanowił go ukaraćŹródło: Święte krowy warszawskie, fot: Adam Traczyk
d2u15su
d2u15su

Zdjęcie pojawiło sie na facebookowej stronie "Święte krowy warszawskie". Na portalu internauci udostępniają zdjęcia źle zaparkowanych samochodów. Tym razem nie wystarczyło upublicznienie i skazanie go na publiczny lincz. Jeden z pieszych wsadził mu za szybę psie odchody.

Opinie na temat takiego zachowania są podzielone. Jedni popierają takie działanie, drudzy uważają, że ktoś posunął się o krok za daleko. - Położenie kupy na szybie samochodu nie podchodzi pod żaden paragraf, a jest sygnałem dla kierowcy, że coś źle zrobił - komentuje pan Wojciech. - Nie kupuję takiej argumentacji. To, że coś nie jest prawnie zakazane, nie oznacza, że akceptowalne. Kupsko za wycieraczką jest przegięciem, które dezawuuje działania legalne - odpowiada pan Adam. - Ja osobiście nie lubię smarować aut kupą. Ale każdy ma swoje metody - z bezsilności na tak parkujących kierowców - tłumaczy pan Marco. - Niektórzy strażnicy moralności, obrońcy gładkiej trawy i puryści chodnika powinni się leczyć. Źle zaparkowałeś? Zgłoś. Nie pasuje? Poczekaj na kierowcę, a nie wkładaj komuś za wycieraczkę psich odchodów, bo do poziomu kupy sam się sprowadzasz - pisze pan Adam.

Zobacz także: Jacek Żakowski: prezydent nie powinien promować niezdrowego jedzenia

Widzisz coś ciekawego? Masz zdjęcie, filmik? Prześlij nam przez Facebooka na wawalove@grupawp.pl lub dziejesie.wp.pl

d2u15su
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u15su
Więcej tematów