Trwa ładowanie...

Zdjęcie pracownika, który rozwozi jedzenie podbija sieć. Internauci: "każdy orze, jak może"

Kierowca postanowił skrócić sobie drogę.

Zdjęcie pracownika, który rozwozi jedzenie podbija sieć. Internauci: "każdy orze, jak może"
dqik3eq
dqik3eq

Zdjęcie pracownika UberEATS podbija Internet. Mężczyzna postanowił skrócić sobie drogę i wjechał rowerem do tramwaju. Jego zachowanie rozbawiło setki internautów.

Fanpage "Wredny tramwaj z Warszawy" opublikował zdjęcie pracownika UberEATS, który wsiadł do warszawskiego tramwaju. Żeby tego było mało, mężczyzna wjechał do wagonu na rowerze miejskim Veturilo.

Pracownicy UberEats rozwożą zamówione samochodami, motocyklami, a także rowerami. Tym razem pracownik firmy postanowił zmienić rodzaj transportu i wsiadł do komunikacji miejskiej.

Nietypową przejażdżkę dostrzegło Veturilo. Pracownicy firmy podkreślili, że "wykorzystanie Veturilo w celach zarobkowych jest niezgodne z regulaminem".

dqik3eq

Do dyskusji włączył się również Zarząd Transportu Miejskiego."Piątek, piąteczek, to można trochę luźniej. Wiadomo, że po torach szybciej! Mimo wszystko nie spodziewaliśmy się takiego combo!" - napisali pracownicy ZTM na Facebooku. * *

Zdjęcie kierowcy polubiło ponad trzy tysiące internautów. Niektórzy są pod wrażeniem pomysłowości pracownika. "Niezłe Combo" - komentuje pan Adam. "Przypadkiem ktoś udowodnił wyższość tramwaju nad komunikacją indywidualną. Samozaoranie level expert" - dodał pan Marcin.

Pan Konrad próbuje zrozumieć, czemu kierowca zmienił rodzaj transportu: "Chłopak pewnie miał awarie sprzętu i działa jak się da...." - napisał. "Każdy orze, jak może. Proponuję nie oceniać kogoś, kogo sytuacji nie znamy" - podsumował pan Piotrek.

Jesteś świadkiem zdarzenia w Warszawie, które jest dla Ciebie ważne? Widzisz coś ciekawego? Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub na wawalove@grupawp.pl.

*Przeczytaj też: Stare drzewa powalone przed Ministerstwem Finansów. "Stan zdrowotny krzewów nie był dobry" *

dqik3eq
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dqik3eq
Więcej tematów